اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 09 بهمن 1398
30 مرداد 1398 30 مرداد 1398
00:39 00:39

گاوهایی که از گردشگران متنفرند! +فیلم

در منطقه آلپ، حضور وسیع گردشگرانی که سگ بدون قلاده همراه دارند و اهل سلفی گرفتن هستند، باعث آزار گاوها و دامداران آنجا شده به طوری که گاوهای الپ به شدت پرخاشگر شده اند و در مواردی گردشگران را به قتل می رسانند!

فیلم | مراقب این گاوهای آدم‌کش باشید!

مقام‌های منطقه آلپ آلمان به گردشگران هشدار می‌دهند که مراتع سبز این منطقه «باغ‌وحش حیوانات اهلی» نیست.

به گزارش سلام نو، اخیرا با افزایش عکسبرداری سلفی و فیلمبرداری با گوشی‌های موبایل مشکلاتی در ارتباط با گاوهای منطقه آلپ ایجاد شده است. گاوهای این منطقه با افزایش توجه کوهنوردان به آن‌ها رفتارهای پرخاشگرانه از خود نشان می‌دهند و به‌طور بالقوه خطرناک هستند.

از سوی دیگر اغلب گردشگران و کوهنوردانی که در این مسیرها تردد می‌کنند سگ به همراه دارند و اکثر این سگ‌ها قلاده ندارند که به گفته دامداران محلی این موضوع باعث تحریک و عصبانیت گاوها می‌شود.

افراد محلی به گردشگران توصیه می‌کنند که حتما به سگ‌های خود قلاده وصل کنند و اگر احساس خطر کردند قلاده را رها کنند. در عین حال بنا بر توصیه مقام‌های محلی، دامداران موظف شده‌اند در محل چریدن گاوهای خود تابلوهای خطر را نصب کنند.

اخیرا دادگاهی در اتریش، دامداری را که گاوش عامل مرگ یک گردشگر آلمانی بود، ۴۹۰ هزار یورو جریمه کرد. موضوعی که واکنش‌های زیادی را در پی داشت./ خبرآنلاین

دیدگاه خود را بنویسید

icon news