اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 06 بهمن 1398
30 مرداد 1398 30 مرداد 1398
11:35 11:35

تعلق گرفتن وام شهریه به دانشجویان بدهکار

طبق اعلام معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور،  به تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور حتی دانشجویان بدهکار در سنوات گذشته وام شهریه تحصیلی با کارمزد ۱/۴ دهم درصد، تعلق می‌گیرد.

ثبت نام

به گزارش سلام نو، دکتر حسن علیزاده ضمن بیان این مطلب، رفع مشکلات اقتصادی و فراهم کردن امکان ادامه تحصیل برای تمامی دانشجویان را به ویژه در مناطق کم برخوردار، مهم ترین اولویت دانشگاه عنوان کرد و اظهار داشت : دانشگاه در اقدامی جدید امکان اختصاص تسهیلات وام شهریه را برای دانشجویان بدهکار در سنوات گذشته نیز فراهم کرده و این دسته از دانشجویان می توانند با مراجعه به بانک های انصار و قرض الحسنه مهر ایران از وام شهریه تحصیلی برخوردار شوند.

وی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور نسبت به دیگر دانشگاه های شهریه بگیر کمترین میزان شهریه تحصیلی را اخذ می کند، تصریح کرد: دانشجویان با استفاده از وام شهریه می توانند ضمن پرداخت شهریه کامل تحصیلی خود، در بازه طولانی ۴۸ ماه نسبت به بازپرداخت اقساط وام اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، متوسط شهریه هر ترم دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ۶۵۰ هزار تومان، در مقطع کارشناسی ارشد ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و در مقطع دکتری تخصصی ۷ میلیون تومان است./ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news