اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
30 مرداد 1398 30 مرداد 1398
18:05 18:05

اولین بازی لیگ نوزدهم که به تعویق افتاد!

برگزاری دیدار تیم های سپاهان و شاهین بوشهر در موعد مقرر در هاله ای از ابهام قرار گرفت زیرا ورزشگاه تیم بوشهری هنوز هنوز نتوانسه است که مجوزهای لازم را کسب کند

به گزارش سلام نو، طبق برنامه هفته اول رقابت های لیگ برتر سپاهان باید از ساعت 20:15 دقیقه در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر به مصاف شاهین برود ولی برگزاری این مسابقه در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.


توئیتر تیم فوتبال سپاهان در این رابطه نوشته است :« داستان تازه! بازی با شاهین یک روز عقب افتاد و روز شنبه برگزار می‌شود. ورزشگاه شهید بهشتی روز جمعه آماده نیست و می‌شد در شهر دیگری بازی کنیم اما مردم خوب بوشهر ارزش این را دارند که برنامه‌های‌مان بهم بریزد و یک روز صبر کنیم ناهماهنگی در آغاز لیگ وجود داشت؛ امیدواریم این آخرین تغییر باشد.»

طبق برنامه شاگردان امیرقلعه نویی که همین حالا هم از تعویق لیگ به شدت گلایه دارند، قرار بود روز آینده به بوشهر سفر کنند که احتمالا تعویق دیدار آنها سبب تغییر برنامه پرواز آنها هم می شود؛ موضوعی که اعتراضات آنها را چند برابر از قبل کرده است.

ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر یکی از ورزشگاه هایی بود که به تازگی مجوز انجام بازی های لیگ برتر را از سازمان لیگ کسب کرده ولی حالا با توجه به این خبر، به نظر می رسد برای رسیدن به استانداردهای مورد نظر فدراسیون فوتبال به زمان بیشتری نیاز دارد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

خبر تلخ برای فوتبال امارات

روزنامه الاتحاد کشور امارات که از جمله منابع موثق در انتشار اخبار مرتبط با فوتبال آسی...

تساوی گل‌گهر و پارس جنوبی در بازی جنجالی

تیم فوتبال گل گهر سیرجان که در چارچوب هفته سوم رقابت های لیگ برتر از تیم پارس جنوبی م...

ستاره سابق آبیها: وقت کشی در شان استقلال نیست

مهاجم سابق تیم استقلال با اتتقاد از عناصر هجومی آبی پوشان اظهار کرد که تیمی مثل استقل...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news