اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 اسفند 1398
30 مرداد 1398 30 مرداد 1398
20:55 20:55
دنیزلی:

می‌دانیم هوادران تراکتورسازی چه می‌خواهند

 مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان در گفت‌وگو با رسانه‌ها تاکید کرد که می‌داند هواداران تراکتور از او و تیمش چه انتظاری دارند و چه بازی‌ها سختی پیش روی این تیم قرار دارد.

به گزارش سلام نو، مصطفی دنیزلی قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان گفت: بیش از دو ماه است که تمریناتمان را آغاز کرده‌ایم و آخرین تمرینات قبل از شروع مسابقات لیگ برتر را پشت سر می‌گذاریم. دو بازیکن خارجی جذب شده و منتظر یک بازیکن خارجی دیگر هستیم.


سرمربی تراکتور در خصوص بازی با نفت مسجد سلیمان، گفت: بازی اول لیگ از نظر نحوه‌ی سفر کمی سخت است؛ اما ما خودمان را برای تمام شرایط آماده کرده‌ایم.


وی در خصوص مصدومیت تعدادی از بازیکنان در تمرینات هفته‌های اخیر، گفت: مازولا، محمدرضا اخباری و اکبر ایمانی در تمرینات مصدوم شدند که وضعیت ایمانی کمی جدی‌تر است ؛ به هر حال این نوع مصدومیت‌ها طبیعی بوده و امکان دارد در تمرین و بازی اتفاق بیفتد.


دنیزلی در ادامه گفت: وضعیت مازولا و اخباری بهتر است و روز بازی در خصوص استفاده یا عدم استفاده از این دو بازیکن تصمیم می‌گیریم.

وی در پایان سخنانش نیز گفت: امیدوارم در طول فصل بازیکنان دچار مصدومیت نشوند و می‌دانیم که مردم تبریز از تراکتور چه چیزی می‌خواهند. لیگ برتر یک ماراتن بوده که شروع آن مهم بوده و پایان آن مهمتر است که ما برای هر دو آماده‌ایم.

اخبار مرتبط

icon news

اشکان دژاگه راهی قطر شد

اشکان دژاگه ستاره تیم تراکتور سفری به قطرداشته و طبق اعلام به زودی به ایران بازمی‌گرد...

برد جالب تراکتور با اتفاقات عجیب

تراکتور در حالی سایپا را در هم کوبید که در یک اتفاق جالب مهدی تیکدری، بازیکن جوان ترا...

چرا سامان قدوس غایب است؟

بدبیاری‌های سامان قدوس پایان ناپذیر است! او بعد از این که به خاطر مشکل قراردادش چند م...

اتفافی که فقط در لیگ ایران رخ می‌دهد؛ تغییر مربی هر 6 تیم بالانشین جدول

با انتخاب شدن امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی ایران و قهر اسکوچیچ با صنعت نفت ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news