اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 31 شهریور 1398
09 شهریور 1398 09 شهریور 1398
22:02 22:02

نظر جالب ساویولا درباره رونالدینیو

خاویر ساویولا مهاجم سال های نه چندان دور بارسا معتقد است رونالیدینو بازیکنی است که روی دستش کسی نمی آید. به گفته او هیچکس توان تکرار کارهای رونالدینیو را ندارد.

به گزارش سلام نو، در اوایل هزاره جدید خاویر ساویولا یکی از امیدهای گلزنی بارسلونا بود و اواخر دوران حضور او در نوکمپ با ظهور فوق ستاره ای مانند رونالدینیو همراه شد. خاویر ساویولا در ادامه برای مدتی راهی رئال مادرید هم شد و حالا معتقد است هیچ بازیکنی قادر به تکرار کارهای رونالدینیو در زمین نبوده است.

خاویر ساویولا گفت: "من در کنار رونالدینیو وقتی که در بهترین شرایط خود قرار داشت بازی کردم. او در زمین فوتبال کارهایی انجام می داد که هیچ کس دیگری نمی توانست آن را تکرار کند.

رونالدینیو هرگز با چهره ای نگران و یا اینکه نشانه ای از فشار روی وی باشد وارد رختکن نمی شد. رونالدینیو همیشه می گفت که فوتبال برای لذت بردن است و وقتی که ما فوتبال بازی می کنیم باید از آن لذت ببریم و این همان کاری بود که او همیشه انجام می داد."

خاویر ساویولا نیز مانند بسیاری از بازیکنان آن مقطع بارسلونا با لوییس فان خال مشکل داشت و وی این موضوع را انکار نمی کند. ساویولا ادامه داد: "درک لوییس فان خال خیلی سخت بود. او شخصیت پیچیده ای بود که به بازیکنان اجازه بازی نمی داد. فان خال با خوان رومن ریکلمه نیز مشکلی داشت و کار کردن با او برای همه دشوار بود زیرا شخصیت فان خال بسیار پیچیده بود."/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ستاره‎‌های بارسا؛ شرایط نگران کننده است

بعد از شکست عجیب بارسا در شب گذشت لوئیس سوارز و فرانکی دی یونگ تنها بازیکنانی بودند ک...

مقصران سقوط بارسا را بشناسید+تصاویر

بارسایی‌ها نه تنها شب گذشته با یک شکست عجیب دو بر صفر هواداران خود را بهت زده کردند ب...

ضعیف‌ترین رئال چند سال اخیر صدر نشین لالیگا می‌شود؟

رئال در حالی که حال و روز خوبی ندارد و یکی از ضعیف‌ترین دوران‌های خود را طی می‌کند می...

مثلث رویایی بارسا رونمایی شد

بعد از آنکه بارسا موفق شد آنتوان گریزمان را به خدمت بگیرد بالاخره مثلث رویایی بارسلون...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news