اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
31 مرداد 1398 31 مرداد 1398
09:45 09:45

تدوین ۸ برنامه برای ایجاد ۹۸۸هزار فرصت شغلی در قانون بودجه

طبق اعلام رئیس سازمان برنامه و بودجه، دولت  توجه جدی به اقتصاد مقاومتی داشته و در تبصره ۱۸ قانون بودجه برای ایجاد ۹۸۸ هزار فرصت شغلی ۸ برنامه تعریف و تدوین شده است.

۸ برنامه برای ایجاد ۹۸۸هزار فرصت شغلی در قانون بودجه تدوین شد

به گزارش سلام نو، محمد باقر نوبخت روز پنجشنبه در بدو ورود به شهرکرد در فرودگاه بین المللی این شهر در گفت و گو با خبرنگاران افزود : تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برای کمک به تولید کنندگان است به همین دلیل، در تبصره ۱۸ قانون بودجه برای ۹۸۸ هزار فرصت شغلی ۸ برنامه تدوین شده و برای چهارمحال و بختیاری مشابه این برنامه تعریف شد که این برنامه ها برای تولید و اشتغال فراهم شده است.

نوبخت، درباره لایحه حذف ۴ صفر از پول ملی نیز گفت : این طرح بیشتر آماده کردن فضای جامعه با محاسبات است و اگر انتظار داشته باشیم شاخص های اقتصادی را متحول کند ، آنها با یک برنامه های دیگر انجام می شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت:  به طور قطع مبانی محاسباتی مردم اکنون با واحد " تومان " انجام می شود  به همین جهت تلاش شد این موضوع که واقعی است ، آسان تر شود و مزایت آن بزودی اطلاع رسانی می شود.

وی ، هدف از سفر خود به چهارمحال و بختیاری را به نمایندگی از دولت جهت شرکت در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان عنوان کرد و گفت : از این پس باید پیش از گذشته به استان سفر و طرحهای اقتصاد مقاومتی را دنبال کنم.

به گفته وی، چندین طرح بزرگ اقتصاد مقاومتی  در این استان مطرح است که باید دنبال شود که مهمترین این طرحها اتصال چهارمحال و بختیاری به شبکه سراسری خط آهن کشور است و در این زمینه پیشرفت فیزیکی آن بررسی و پیگیری شده است تا روند این طرح ملی تسریع شود.

نوبخت، ساخت دو هزار واحد مسکونی نیازمند در طول یک سال را از دیگر برنامه های سفر خود به چهارمحال و بختیاری عنوان کرد و گفت : جاده لردگان به شهرکرد نیز در این سفر در ستاد اقتصاد مقاومتی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

به گزارش ایرنا، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفر به چهارمحال و بختیاری در نشست شورای اقتصادی مقاومتی و برنامه ریزی، بهره برداری از طرحهای اقتصادی ، آغاز ساخت واحدهای مسکونی نیازمند و دیدار از طرحهای اقتصادی مقاومتی شرکت می کند./ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

جلسه اضطراری درباره کرونا در چهارمحال‌وبختیاری برگزار شد

با حضور رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری جلسه اضطراری کمیته بهداشت کارگروه سلامت ب...

فرمانده سپاه: مقاومت اقتصادی را به اقتصاد مقاومتی تبدیل می کنیم

فرمانده کل سپاه ضمن بیان اینکه در پی تبدیل مقاومت اقتصادی به اقتصاد مقاومتی هستیم، گف...

فرمانده کل سپاه: مقاومت اقتصادی را به اقتصاد مقاومتی تبدیل خواهیم کرد!

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در آیین افتتاحیه سیزدهمین همایش مدیران و مسئولین قرارگ...

پناهیان: اقتصاد مقاومتی زمینه سازی برای ظهور است!

یک استاد اخلاق حوزه با تاکید بر وظیفه حمایت از اقتصاد مقاومتی گفت: یک حکمت این اقتصاد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news