اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 01 اسفند 1398
05 شهریور 1398 05 شهریور 1398
13:35 13:35

حذف قبض جریمه کاغذی تخلفات رانندگی

رئیس پلیس راهور اعلام کرد پس از توزیع دست‌افزار بین کارکنان راهنمایی و رانندگی، حذف قبوض کاغذی جرایم راهنمایی و رانندگی به طور کامل عملیاتی خواهد شد.

حذف قبض جریمه کاغذی برای تخلفات رانندگی برگه‌های کاغذی جریمه راهنمایی و رانندگی چه زمانی حذف می‌شود؟

به گزارش سلام نو، سردار سید کمال هادیان‌فر درباره زمان حذف قبوض کاغذی جرایم راهنمایی و رانندگی اظهار کرد: برگه‌های کاغذی جرایم راهنمایی و رانندگی هنوز حذف نشده است؛ اکنون چهار هزار دست‌افزار بین مأموران راهور در سطح کشور توزیع شده و البته به ۱۴ هزار توزیع افزایش پیدا خواهد کرد.

رئیس پلیس راهور ادامه داد: اکنون درحال خرید ده هزار دست‌افزار هستیم و پس از توزیع این دست‌افزارها، قبوض کاغذی به صورت کامل حذف می‌شود.

وی تصریح کرد: در حال آزمایش "ترسیم کروکی الکترونیک" نیز هستیم و پس از انجام اصلاحات و نهایی شدن آن، ثبت کروکی نیز الکترونیکی می‌شود.

این مقام انتظامی افزود: با حذف قبوض جریمه مشکلاتی مانند چاپ، پانج و دیرکرد حل می‌شود و پس از آن اطلاعات به صورت آنلاین بر روی سیستم ثبت می‌شود.

هادیان‌فر خاطرنشان کرد: همچنین درحال تهیه پنج هزار تبلت هستیم که این تبلتها در ابتدا در اختیار مأموران راهور تهران و کلان‌شهرها قرار می‌گیرد، یعنی افسر راهنمایی و رانندگی با تبلت قادر به جریمه کردن، نظارت پلیسی و ثبت کروکی خواهد بود و افسرهایی که دست‌افزار همراه دارند نیز فقط جریمه و اعمال قانون خواهند کرد./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

نوبت به حذف قبوض کاغذی آب رسید

از ابتدای مهرماه قبض کاغذی برق حذف خواهد شد و قرار است الکترونیکی پرداخت شود. حال شنی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news