اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
31 مرداد 1398 31 مرداد 1398
16:19 16:19

تمجید خاص رونالدو از مسی

کریس رونالدو با تمجید از لئو مسی و سطح فوتبالی که او ارائه می‌دهد می‌گوید که رابطه بسیار خوب و حرفه‌ای با ستاره بارسا دارد چون به گفته خودش" ما 15 سال است که لحظه های مشترکی را تجربه کرده ایم."

به گزارش سلام نو، بیش از یک دهه است که بیشتر افتخارات تیمی و فردی دنیای فوتبال بین کریستیانو رونالدو و لیونل مسی تقسیم می شود. جالب اینجاست در حالیکه معمولا رقابت و درگیری بزرگی بین هواداران این دو فوق ستاره وجود دارد، رونالدو و مسی همیشه به تمجید از یکدیگر پرداخته اند و حالا ستاره پرتغالی مدعی شد یک رابطه بسیار خوب و حرفه ای با لئو مسی داشته و حاضر است با او ناهار را نیز صرف کند.

کریستیانو رونالدو به کانال پرتغالی TVI گفت: "من دوران حرفه ای لیونل مسی را تحسین می کنم. جدایی من از رئال مادرید باعث ناراحتی لیونل مسی شد زیرا او گفته بود از رقابت کردن با من در این کشور استقبال می کند.

رقابت خوبی بین ما در دنیای فوتبال بوده اما این رقابت نیز از قاعده خود مستثنی نیست. مایکل جردن در بسکتبال رقیب داشت و آیرتون سنا و آلن پروست در فرمول 1 رقبای بزرگی برای یکدیگر بودند، تنها نکته مشترک بین همه رقابت های بزرگ در ورزش این است که انها سالم هستند.

رابطه با لیونل مسی؟ من یک رابطه حرفه ای عالی با مسی دارم زیرا ما 15 سال است که لحظه های مشترکی را تجربه کرده ایم. من هرگز با او ناهار نخورده ام اما چرا در آینده نه؟ من مشکلی با انجام این کار نخواهم داشت."

اخبار مرتبط

icon news

عملکرد ضعیف رونالدو در سری آ

کریستیانو رونالدو، ستاره یوونتوس بعد از پایان بازی های ملی مثل خیلی دیگر از بازیکنان ...

من دیگر جوان 18 ساله نیستم!

ویرژیل فن دایک ستاره لیورپول بالاتر از فوق ستاره هایی مانند لیونل مسی و کریستیانو رون...

تعریف خاص مورینیو از مسی: او از من مربی بهتری ساخت

مسی بی شک یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال است و هنرنمایی او بارها تیم‌ها بزرگ ...

دعوت مسی برای شام از طرف رونالدو

کریستیانو رونالدو در مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از خوردن شام با مس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news