اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 06 بهمن 1398
31 مرداد 1398 31 مرداد 1398
16:19 16:19

تمجید خاص رونالدو از مسی

کریس رونالدو با تمجید از لئو مسی و سطح فوتبالی که او ارائه می‌دهد می‌گوید که رابطه بسیار خوب و حرفه‌ای با ستاره بارسا دارد چون به گفته خودش" ما 15 سال است که لحظه های مشترکی را تجربه کرده ایم."

به گزارش سلام نو، بیش از یک دهه است که بیشتر افتخارات تیمی و فردی دنیای فوتبال بین کریستیانو رونالدو و لیونل مسی تقسیم می شود. جالب اینجاست در حالیکه معمولا رقابت و درگیری بزرگی بین هواداران این دو فوق ستاره وجود دارد، رونالدو و مسی همیشه به تمجید از یکدیگر پرداخته اند و حالا ستاره پرتغالی مدعی شد یک رابطه بسیار خوب و حرفه ای با لئو مسی داشته و حاضر است با او ناهار را نیز صرف کند.

کریستیانو رونالدو به کانال پرتغالی TVI گفت: "من دوران حرفه ای لیونل مسی را تحسین می کنم. جدایی من از رئال مادرید باعث ناراحتی لیونل مسی شد زیرا او گفته بود از رقابت کردن با من در این کشور استقبال می کند.

رقابت خوبی بین ما در دنیای فوتبال بوده اما این رقابت نیز از قاعده خود مستثنی نیست. مایکل جردن در بسکتبال رقیب داشت و آیرتون سنا و آلن پروست در فرمول 1 رقبای بزرگی برای یکدیگر بودند، تنها نکته مشترک بین همه رقابت های بزرگ در ورزش این است که انها سالم هستند.

رابطه با لیونل مسی؟ من یک رابطه حرفه ای عالی با مسی دارم زیرا ما 15 سال است که لحظه های مشترکی را تجربه کرده ایم. من هرگز با او ناهار نخورده ام اما چرا در آینده نه؟ من مشکلی با انجام این کار نخواهم داشت."

اخبار مرتبط

icon news

درباره رئال مادریدی که دیگر جادویی نیست

رئال مادرید یک چیزی کم دارد، این را هم خوب می‌دانند.  سال گذشته میلادی آن‌ها تنها موف...

تصویری از رونالدو و فرزندانش بعد از جایزه گلوب ساکر

بعد از دریافت جام بهترین بازیکن دنیای گلوب ساکر توسط کریستیانو رونالدو، وی کسی در کنا...

با انتخاب گلوب ساکر رونالدو بهترین بازیکن 2019 شد

 گلوب ساکر، رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس را بهترین بازیکن جهان در سال 2019 اعلام کرد...

حسرت های رونالدو فوتبالیست معروف جهان

کریستیانو رونالدو که بازیگر مشهور فوتبال و عضو تیم  فوتبال یوونتوس ایتالیا و تیم ملی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news