اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 06 بهمن 1398
31 مرداد 1398 31 مرداد 1398
14:50 14:50

حریفان نماینده ایران در تکواندو مشخص شدند

روابط عمومی فدراسیون تکواندو اعلام کرد مسابقات جام جهانی 2019 از فردا (جمعه - یکم شهریورماه) با حضور 97 تکواندوکار از 10 کشور در "ووشی" چین آغاز می‌شود و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت. مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها انجام شد و بر همین اساس تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران در نخستین گام با قزاقستان مبارزه می‌کند و در صورت برتری به مصاف چین می‌رود.

به گزارش سلام نو، حسین لطفی، امیرمحمد بخشی، سینا بهرامی، عرفان ناظمی و سعید رجبی در ترکیب این تیم قرار دارند.

هدایت این نفرات برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی و رضا ایمان‌زاده و علی رضایی به عنوان مربی است. همچنین در بخش مشترک (زنان و مردان) نیز ایران نماینده دارد؛ که در اولین گام باید ساحل عاج را از پیش رو بردارد و در ادامه نیز با برنده دیدار روسیه یا آمریکا پیکار می‌کند.

عرفان ناظمی، امیرمحمد بخشی، کیمیا علیزاده و کیمیا همتی هوگوپوشان کشورمان هستند که طبق قوانین فدراسیون جهانی در رقابت‌های مشترک به صورت مجزا 2 هوگوپوش مرد با یکدیگر مبارزه می‌کنند و تکواندوکاران زن نیز با هم به رقابت می‌پردازند.

مهرو کمرانی در بخش بانوان هدایت تیم را برعهده دارد. تیم‌های اول و دوم (تیمی مشترک) مستقیما در مسابقات تیمی بازی‌های المپیک 2020 – توکیو که به صورت آزمایشی برگزار می‌شود، حضور پیدا می‌کنند.

گفتنی است؛ این رقابت‌ها 8G است و به تیم‌های اول تا سوم به ترتیب 80، 48 و 28/80 امتیاز تعلق می‌گیرد؛ همچنین مسابقات جوایز نقدی دارد که به تیم قهرمان 20 هزار دلار، نایب قهرمان 10 هزار دلار و سوم نیز 5 هزاردلار اهدا می‌شود. همچنین در بخش پومسه سیده معصومه حسینی، یاسمن فرخی، امیرسام درخشنده، محمدمهدی کرمی، سینا قزل احمد و محمدامین گماریان نمایندگان ایران هستند.

برنامه زمان بندی رقابت‌ها

«بخش مردان» روز شنبه - دوم شهریورماه - ساعت 8:30 تا 13 (به وقت تهران) «بخش مشترک» روز یکشنبه - سوم شهریورماه - ساعت 8:30 تا 13:30 (به وقت تهران)/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

واکنش تند رئیس فدراسیون تکواندو به حرف‌های کیمیا علیزاده!

پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو به صحبت‌هایی که از سوی کیمیا علیزاده بیان شده واکنش نشا...

کیمیا علیزاده؛ سفر تفریحی یا مهاجرت همیشگی؟

کیمیا علیزاده که همین چند وقت پیش به همراه همسرش در یکی از برنامه های صداوسیما تاکید ...

۱۶ تکواندوکار به اردوی انتخابی تیم ملی راه‌یافتند

 ۱۶ تکواندوکار توانستند به مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم‌ملی راه پیدا کنند.

کن صدرنشین لیگ تکواندو نوجوانان دختر

روابط عمومی فدراسیون تکواندو اعلام کرد تیم کن در هفته پنجم از مرحله پایانی لیگ نوجوان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news