اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 26 تیر 1399
31 مرداد 1398 31 مرداد 1398
19:36 19:36

لری کینگ برای بار هفتم طلاق گرفت

 هفتمین همسر لری کینگ مجری با سابقه شبکه سی ان ان هم نتوانست با او زندگی کند و این مجری باسابقه مجبور شد برای بار هفتم طلاق بگیرد. لری با همسرش شان کینگ 22 سال زندگی کرده بود.

لری کینگ از هفتمین همسر خود طلاق می‌گیرد

لری کینگ، مجری با سابقه شبکه سی ان ان پس از اختلاف با هفتمین همسرش تصمیم گرفت تا پس از ۲۲ سال زندگی مشترک از او جدا شود. علت اصلی این موضوع پول بود.

به گزارش سلام نو به نقل از خبرآنلاین، لری کینگ، مجری با سابقه شبکه سی‌ان‌ان که نام اصلی‌اش لارنس هاروی زیگر است، پس از ۲۲ سال زندگی با همسرش شان کینگ ۵۹ ساله اعلام کرد که تصمیم دارد از همسرش جدا شود. افراد نزدیک به این دو نفر می‌گویند که این زوج سال‌ها در یک ازدواج ناخوشایند به سر می‌بردند.

کینگ در ماه آوریل، به دلیل مشکلات قلبی تحت عمل جراحی قرار گرفت و پزشک او گفت که ممکن است لری زیاد زنده نماند به همین دلیل همسرش شان، تصمیم گرفت تا اسنادی را تهیه کند که حق مالکیت اموال لری را به نام خود درآورد، در این راه نیز با دو پسر 19 و 20 ساله لری هم به اختلاف خورد و در نتیجه پسران تصمیم به حمایت از پدر گرفتند و از او خواستند که پرونده طلاق را به دادگاه ارائه دهد.

این دو پسر اعلام کردند که پول و خیانت سرانجام کار خودش را کرد و باعث شد پدرش رسما تقاضای طلاق کند.

دعوا از زمانی شروع شد که همسر لری از او تقاضا کرد تا خانه‌ای را که در آن زندگی می‌کنند را به نام شان بزند. لری قبول کرد، اما پسران با شنیدن خبر آشفته شدند و مانع انجام این کار شدند. پس از رخ دادن این موضوع لری کینگ مجری پرسابقه شبکه سی‌ان‌ان در سن ۸۵ سالگی تصمیم به طلاق از همسر هفتم خود گرفت.

در سال ۲۰۱۰ پس از شایعه داشتن رابطه میان همسر لری با مربی بیسبال یکی از پسران، بحث طلاق مطرح شد اما با هم آشتی کردند. گفتنی است شان، قبل از لری ۳ بار دیگر ازدواج کرده است و شان نیز هفتمین همسر لری می‌باشد.

منبع: دیلی‌میل/ ۲۲ اوت

اخبار مرتبط

icon news

ظریف: به ترامپ اطلاعات غلط دادند!

محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان توضیحاتی درباره مصاحبه‌اش با شبکه تلویزیونی سی ان ان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news