اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 28 شهریور 1398
31 مرداد 1398 31 مرداد 1398
21:59 21:59

استراماچونی به دنبال مهاجم است

استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال به فکر گرفتن مهاجم است. او نگرانی از جایگزینی پاتوسی ندارد اما می خواهد با خرید مهاجم لیست خود را تکمیل کند.

استراماچونی: باید یک مهاجم جذب کنیم / با احترام به ماشین سازی برای برد به تبریز آمده‌ایم

سرمربی تیم استقلال تهران در نشست خبری اظهار داشت: تیم جوانی داریم و لازم داریم بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند.

به گزارش سلام نو، آندره‌آ استراماچونی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر ماشین سازی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

رویارویی با ماشین سازی

بازی با ماشین سازی در خارج از خانه برای ما آسان نیست و این تیم نسبت به دیدار دوستانه تغییراتی داشته است. آنها نسبت به فصل گذشته بهترین دفاع وسط خود را به تیم پرسپولیس دادند و تعدادی از بازیکنان آنها به تراکتورسازی و دیگر تیم ها رفتند. آنها امسال ترکیب ثابت در خط میانی خواهند داشت و وینگرهای بهتری دارند. یک دروازه بان خیلی خوب جذب کردند. ما به آنها احترام می گذاریم اما برای برد اینجا حضور داریم.

خط حمله استقلال کامل نیست

همچنین می دانم که تراکتورسازی از بهترین تیم های فوتبال ایران است و در تبریز حضور دارد و مالک ماشین سازی نیز مالک تراکتورسازی است. می دانم که تراکتورسازی برای امسال انگیزه های زیادی دارد و تبریز یکی از مهم ترین شهرهای فوتبال ایران است. در پیش فصل به سختی کار و تلاش کردیم. می دانم که برای بازیکنان جدید این روش کار جدید خواهد بود. همچنین ما تغییر روش داشتیم که برای آشنایی بازیکنان با آن نیاز به زمان داریم. تمام بازیکنان توانایی خود را در تمرینات نشان دادند. اگرچه تیم ما در خط حمله کامل نیست اما شرایط خوبی داریم. ما یک پیش فصل بسیار خوب داشتیم و به تمام بازیکنان گفتم که بازی های دوستانه را باید فراموش کنند زیرا لیگ یک موضوع متفاوت است. به آنها گفتم تنها باید به بازی فردا فکر کنند. می دانم که بازی سختی داریم و برای گرفتن 3 امتیاز باید بسیار خوب بازی کنیم.

تیم جوان ما نیاز دارد تا هماهنگ شود

به تمام مربیانی که قبل از من کار کردند، احترام می گذارم. از ابتدای فصل تلاش کردیم تا در کنار همکاران خود بهترین عملکرد را برای استقلال داشته باشیم. خیلی سخت است که بخواهیم روش جدیدی را در تیم اجرا کنیم. از ایتالیا آمدیم و روش ما کاملا متفاوت است. این برای من مهم است که بازیکنان از روز اول متوجه شدند موضوع مهم نظم است. به بازیکنان گفتم که هر چه در تمرینات کیفیت بهتری داشته باشند در این مسابقه عملکرد بهتری خواهند داشت. قبول ندارم که یک تیم می تواند در تمرین بهترین عملکرد را داشته باشد و در مسابقه نیز این عملکرد را تکرار کند. تیم جوانی داریم و لازم داریم بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند.

ما نیاز به جذب بازیکن جدید داریم

گفتن این موضوع ساده نیست ولی وقتی می خواهید روش تیم را عوض کنید و فوتبال مینیاتوری بازی کنید، نیاز به زمان دارید. وقتی استقلال به من پیشنهاد کار داد، از من خواست تا دانش و مهارت خود را به اینجا بیاورم و نشان دهم چه توانایی هایی دارم. ما امسال سه تورنمنت مهم را پیش رو داریم؛ لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان از چالش‌های ماست. تیم ما هنوز کامل نیست و در خط حمله نیاز به بازیکن جدید داریم. اگر به لیست سال گذشته نگاه کنیم 4 بازیکن در خط حمله تغییر کرده و رفته‌اند. منشا، پاتوسی، ایسما و روح الله باقری به دلایل مختلف رفته‌اند. ما نیاز به جذب بازیکن جدید داریم./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

مهمانی شام استقلالی ها پیش از شهرآورد +عکس ها

باشگاه استقلال برای بازیکنان و کادرفنی و مدیریت یک مهمانی شام ترتیب داد تا روحیه آنها...

پیشکسوت استقلال: استراماچونی دیکتاتور است!

پیشکسوت استقلال تهران گفت: احساس می‌کنم رفتار استراماچونی با بازیکنانش تا حد زیادی دی...

استقلال مستقیما به آسیا میرود

کنفدراسیون فوتبال آسیا سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا را ۱+۳ کرد که موجب صعود مستقی...

چه کسانی به وریا غفوری حمله کردند؟ / حمایت مردمی از کاپیتان استقلال

احتمالا خبرنگاران و مدیران فارس متوجه نشده‌اند که گزارش‌های این چنینی خبرگزاری فارس، ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news