اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 30 بهمن 1398
31 مرداد 1398 31 مرداد 1398
23:13 23:13

تعریف و تمجید کمالونداز پارس جنوبی جم

 فراز کمالوند با بیان اینکه ما یک تیم خارق العاده در ایرانیم! از تیمش یعنی پارس جنوبی جم علی رغم شکست از پرسپولیس در افتتاحیه لیگ نوزدهم تعریف کرد.

به گزارش سلام نو، سرمربی پارس جنوبی جم پس از دیدار برابر پرسپولیس در تهران، در نشست مطبوعاتی پایان بازی درباره شرایط تیم خود و البته بازی گفت:

فقط 10 دقیقه را از دست دادیم و گل خوردیم

بازی پایاپای بود ما تنها 10 دقیقه کنترل بازی را از دست دادیم و گل خوردیم. موقعیت گل هم در هر دو نیمه داشتیم که می توانستیم از آن ها استفاده کنیم اما تمرکز بچه ها هم تا حدودی به خاطر مسائل مالی به هم خورده بود. ضمن اینکه باید بگویم که بعضی از بچه های ما برای اولین بار که در لیگ برتر به میدان می رفتند.

تا الان پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است

شاید در این بازی می  توانستیم مساوی بگیریم و با امتیاز زمین را ترک کنیم. محمد ابراهیمی و خشتان مصدوم بودند و به همین دلیل در خط حمله کم زور بودیم. این جمله کلیشه ای است اما تیم پرسپولیس بزرگ است و قهرمان سه دوره متوالی لیگ است و از بقیه تیم ها متمایز است. دست مربی هم پر است و نیمکت خوبی دارد. تا اینجای کار پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است.

18 بازیکن خود را از دست دادیم

تیم ما در فوتبال ایران یک اتفاق خارق العاده است. 15 تا از 18 بازیکن بزرگسال ما جدا شدند و به جز گرامی، گودرزی و محمد نوری بقیه بازیکنان را از دست دادیم.  همه بچه ها برای مذاکره صحبت از پول پارسال کرده بودند. حق هم داشتند. تیم ما کاملا نو شده است. بازیکنان از تیم های مختلف آمده اند اما از ایام عاشورا به بعد انشاالله تیم ما روی غلتک می افتد.

آنقدر مشکل داریم که پرداختی ها آخر خط است

ما که اصلا روی پیراهن تیم هم چیزی نزدیم بنابراین اسپانسر که هیچ! کاش شما می دانستید بچه های ما و برزیلی ها اصلا کجا می خوابند. ما مشکلات زیادی داریم که آنها را باز نمی کنم. آنقدر مشکلات تیم فراوان است که اصلا پرداختی به بازیکنان آخرین بحث ماست.


جلوی جام جهانی رفته ها یک اشتباه یعنی گل

ما از نظر بدنی خوب بودیم چون بعد از گل فشار آوردیم. گفتم چند بازیکن ما اصلا لیگ برتر بازی نکرده بودند. اما 10 دقیقه تمرکز ما به هم خورد و جلوی امثال ترابی و امیری و کسانی که در جام جهانی بازی کرده اند یک اشتباه یعنی گل. من در مجموع به آینده این تیم امیدوارم. عامه مردم ممکن است فکر بد کنند و  بگویند ما دنبال پول هستیم. اما ما می گوییم وقتی از پارسال پول داده نشده، کی قرار است داده شود؟ الان بازیکنان خارجی ما در یک اتاق 2 در 3 زندگی می کنند که شرایط بسیار بدی دارد. در کل از کیفیت بازی راضی هستم. مشکل اساسی ما این است که 15 بازیکن جدید گرفته ایم و زمان می برد که تیم هماهنگ شود.

جواب کالدرون را نمی دهم

کمالوند در پاسخ به سوالی که درباره حرف سرمربی پرسپولیسی ها مبنی بر وقت کشی بازیکنان تیم پارس جنوبی جم پرسیده شد گفت: با توجه به خواسته فدراسیون و سازمان لیگ، چون می خواهم فوتبال خوب برگزار شود و توهین و اهانت نداشته باشیم، جواب کالدرون را نمی دهم و هم از ایشان و هم از داوری راضی هستم./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

آرای کمیته انضباطی در مورد تیم های لیگ برتر صادر شد

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتر فوتبال صادر کرد.

سرمربی جدید تیم‌ملی وارد گود شد!+عکس

دراگان اسکوچیچ سرمربی جدید تیم ملی به تماشای یکی از بازی‌های لیگ برتر رفت.

ذوب‌آهن تیم آبادانی را شکست داد

 تیم ذوب‌آهن اصفهان در هفته نوزدهم لیگ برتر با تک گل دارکو بیدوف صنعت نفت را شکست داد...

با سوت دکتر حیدری دربی 91 آغاز شد

با سوت بیژن حیدری دیدار پرسپولیس و استقلال شروع شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news