اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 28 شهریور 1398
01 شهریور 1398 01 شهریور 1398
01:02 01:02

فاطمه عبادی، نفر اول عصر جدید کیست؟

فاطمه عبادی متولد 1 مرداد 1368 در ماهشهر، نقاش است. این هنرمند ماهشهری فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می باشد، فعالیت خود را با نقاشی رو بوم شروع کرد و حالا نقاشی رو سفال، نقاشی پرتره و نقاشی با خاک نیز می کند و حالا نفر اول عصر جدید است.

فاطمه عبادی متولد 1 مرداد 1368 در ماهشهر، نقاش است. این هنرمند ماهشهری فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می باشد، فعالیت خود را با نقاشی رو بوم شروع کرد و حالا نقاشی رو سفال، نقاشی پرتره و نقاشی با خاک نیز می کند و حالا نفر اول عصر جدید است.

از علاقه تا یادگیری

علاقه اش به هنر نقاشی مثل همه بچه ها از دوران کودکی شروع شد، اما استعداد خاص او زیر نظر امجد حلبی نژاد استاد نقاشی و رئیس انجمن هنرهای تجسمی بندر امام پرورش یافت تا اینکه نقاشی رو بوم را شروع کرد.

از بوم نقاشی تا اجسام

فاطمه عبادی از نقاشی سیاه قلم و پرتره رنگی به طراحی رو سفال و چوب رسید و با تحصیلات آکادمیک در رشته گرافیک شروع به طراحی های مینیاتوری در دیوار شهری نیز کرد.

مادرش با وضو شیر می داد

پدرش می گوید عزت و ذلت دست خداست، فاطمه از کودکی استعداد فوق العاده ای به هنر نقاشی داشت، الحمدالله لطف خداست و مادرش هم با وضو بهش شیر می داد.

شهرت با عصر جدید

خانم عبادی با حضور در برنامه استعدادیابی عصر جدید و در برنامه بیستم آن در 14 فروردین 1398 دیده شد، او نه با نقاشی روی بوم بلکه نقاشی با شن خود را معرفی کرد.

اجرای زیبایش به شدت در اولین برنامه مورد استقبال داوران و مردم قرار گرفت.

این موفقیت ادامه داشت تا اینکه با شکستن رکورد آرای مردمی در نیمه نهایی مسابقه عصر جدید با کسب 4 میلیون 603 هزار رای توانست به فینال این مسابقه راه یابد.

ازدواج و همسرش

فاطمه عبادی سال 88 – 89 با همسرش ابوالفضل که یک آتش نشان ازدواج کرده است که ثمره این زندگی یک فرزد پسر متولد 1390 می باشد.

منبع در آمد

خانم هنرمند علاوه برای قبول سفارشات طراحی و کار نقاشی دیوارهای شهری، تصویر سازی برای کتاب و مجلات هم می کند و در کنار آن به هنرجویان این رشته هم آموزش می دهد.

هدف و آرزویم مهربانیست

من دوست دارم که بتوانم با کارم و رفتارم مهربانی را گسترش بدم، می توان با یک لبخند به یک عابر، یک کودک یا حتی مهربانی با محیط اطرافمان این زیبایی و انرژی را تقسیم کرد.

اخبار مرتبط

icon news

فروغی برای شبکه سه چه برنامه‌هایی دارد؟

شبکه 3 در آستانه فصل پاییز برنامه‌های متنوعی برای مخاطبان در دست ساخت دارد. مدیر این ...

استقبال بی نظیر مردم از تلنت‌شوهای صدا و سیما/ تلویزیون به سلیقه بینندگان برنامه می‌سازد

با مورد اقبال قرار گرفتن عصر جدید ،تلویزیون قرار است چند  تلنت شوی جدید بسازد. جذب مخ...

ماجرای پیشنهاد به پارسا خائف از آمریکا

پارسا خائف یکی از اسم هایی است که بعد از برنامه عصر جدید بر سر زبان ها افتاد و باز هم...

«عصر جدید» شاکی پیدا کرد

یک تهیه کننده رسانه شکایتی را علیه برنامه «عصر جدید» به دادگاه برده است زیرا بنا به ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news