اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 30 بهمن 1398
01 شهریور 1398 01 شهریور 1398
01:02 01:02

فاطمه عبادی، نفر اول عصر جدید کیست؟

فاطمه عبادی متولد 1 مرداد 1368 در ماهشهر، نقاش است. این هنرمند ماهشهری فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می باشد، فعالیت خود را با نقاشی رو بوم شروع کرد و حالا نقاشی رو سفال، نقاشی پرتره و نقاشی با خاک نیز می کند و حالا نفر اول عصر جدید است.

فاطمه عبادی متولد 1 مرداد 1368 در ماهشهر، نقاش است. این هنرمند ماهشهری فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می باشد، فعالیت خود را با نقاشی رو بوم شروع کرد و حالا نقاشی رو سفال، نقاشی پرتره و نقاشی با خاک نیز می کند و حالا نفر اول عصر جدید است.

از علاقه تا یادگیری

علاقه اش به هنر نقاشی مثل همه بچه ها از دوران کودکی شروع شد، اما استعداد خاص او زیر نظر امجد حلبی نژاد استاد نقاشی و رئیس انجمن هنرهای تجسمی بندر امام پرورش یافت تا اینکه نقاشی رو بوم را شروع کرد.

از بوم نقاشی تا اجسام

فاطمه عبادی از نقاشی سیاه قلم و پرتره رنگی به طراحی رو سفال و چوب رسید و با تحصیلات آکادمیک در رشته گرافیک شروع به طراحی های مینیاتوری در دیوار شهری نیز کرد.

مادرش با وضو شیر می داد

پدرش می گوید عزت و ذلت دست خداست، فاطمه از کودکی استعداد فوق العاده ای به هنر نقاشی داشت، الحمدالله لطف خداست و مادرش هم با وضو بهش شیر می داد.

شهرت با عصر جدید

خانم عبادی با حضور در برنامه استعدادیابی عصر جدید و در برنامه بیستم آن در 14 فروردین 1398 دیده شد، او نه با نقاشی روی بوم بلکه نقاشی با شن خود را معرفی کرد.

اجرای زیبایش به شدت در اولین برنامه مورد استقبال داوران و مردم قرار گرفت.

این موفقیت ادامه داشت تا اینکه با شکستن رکورد آرای مردمی در نیمه نهایی مسابقه عصر جدید با کسب 4 میلیون 603 هزار رای توانست به فینال این مسابقه راه یابد.

ازدواج و همسرش

فاطمه عبادی سال 88 – 89 با همسرش ابوالفضل که یک آتش نشان ازدواج کرده است که ثمره این زندگی یک فرزد پسر متولد 1390 می باشد.

منبع در آمد

خانم هنرمند علاوه برای قبول سفارشات طراحی و کار نقاشی دیوارهای شهری، تصویر سازی برای کتاب و مجلات هم می کند و در کنار آن به هنرجویان این رشته هم آموزش می دهد.

هدف و آرزویم مهربانیست

من دوست دارم که بتوانم با کارم و رفتارم مهربانی را گسترش بدم، می توان با یک لبخند به یک عابر، یک کودک یا حتی مهربانی با محیط اطرافمان این زیبایی و انرژی را تقسیم کرد.

اخبار مرتبط

icon news

علیخانی «عصر جدید» را زیرو رو کرد!

امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن اولین قسمت از فصل 2 «عصر جدید» فیلمبرداری‌اش آغاز می‌شود. 

هنرنمایی فوق العاده فاطمه عبادی با نماهنگ «چادرت را بتکان» +فیلم

نماهنگ «چادرت را بتکان» را با صدای محمد حسین پویانفر و هنر نمایی فاطمه عبادی را ببینی...

احسان علیخانی روی تخت بیمارستان + عکس / احتمال عدم حضور وی در برنامه «شب آرام»

احسان علیخانی تهیه‌کننده و مجری 37 سال تلویزیون متولد ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران است، وی ف...

علیخانی دستمزد بالای «عصر جدیدی‌ها»را تایید کرد؟

احسان علیخانی مجری عصر جدید که دیشب در جشنواره سینما حقیقت حضور داشت گفت از موضوع دست...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news