اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 04 اسفند 1398
06 شهریور 1398 06 شهریور 1398
20:47 20:47

کلوپ همه ما را هیجان زده می‌کند

ژابی آلونسو بازیکن سابق رئال مادرید و ستاره سال‌ها قبل لیورپول که اخیرا وارد عرصه مربیگری هم شده به تمجید از یورگن کلوپ پرداخته و می‌گوید: همه ما به عنوان هواداران لیورپول از عملکرد یورگن کلوپ هیجان زده می شویم.

به گزارش سلام نو، ژابی آلونسو که اخیرا وارد عرصه مربیگری هم شده و هدایت تیم دوم رئال سوسیداد را بر عهده گرفته است، به تمجید از عملکرد پپ گواردیولا و یورگن کلوپ پرداخته و مدعی شد کار سرمربیان جوان لیگ برتر جزیره را نیز دنبال می کند.

ژابی آلونسو به BBC Sport گفت: "نسل ما که سالها در لیگ قهرمانان بازی کرد و حالا ما تقریبا یک قدم عقب برداشته و در زمینه سرمربیگری گام بر می داریم. این بخشی از چرخه فوتبال است، اما برای من فوق العاده است که عملکرد استیون جرارد، میکل آرتتا و فرانک لمپارد و بسیاری از سرمربیان جوان لیگ برتری را دنبال کنم.

من از میکل آرتتا و پپ گواردیولا بسیار حمایت می کنم اما ما احساسات مشترکی نداریم زیرا من هوادار لیورپول هستم. شرایط فصل گذشته فوق العاده بود و تکرار آنچه که سیتی و لیورپول انجام دادند سخت خواهد بود. پروژه این دو تیم ثبات دارد و آنها می دانند که دقیقا چه چیزی می خواهند اما شرایط در لیگ برتر سخت است.

لیورپول در حال حاضر یک سرمربی فوق العاده دارد و همه ما به عنوان هواداران لیورپول از عملکرد یورگن کلوپ هیجان زده می شویم. عملکرد کلوپ و روش برخورد با هواداران بسیار خوب بوده و او حتی بالاترین انتظارات را نیز برآورده کرده است."

اخبار مرتبط

icon news

افشاگری کلوپ درباره تعویض سادیو مانه!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول گفت: بخاطر اینکه سادیو مانه اخراج نشود تعویض شده است.

تعریف و تمجید یورگن کلوپ از ساوتهمپتون

سرمربی لیورپول در پایان مسابقه با ساوتهمپتون از عملکرد حریف تعریف کرده و مدعی شد تیمی...

خوشحالی سرمربی لیورپول از خرید جدید

ساعاتی پیش به شکل رسمی اعلام شد که تاکومی مینامینو بازیکن جوان سالزبورگ با قراردادی ب...

کلوپ به توپ طلای مسی واکنش نشان داد

یورگن کلوپ در نشست خبری دیدار مقابل اورتون، عملکرد فن دایک را ستود و البته مدعی شد مس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news