اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 26 شهریور 1398
06 شهریور 1398 06 شهریور 1398
20:47 20:47

کلوپ همه ما را هیجان زده می‌کند

ژابی آلونسو بازیکن سابق رئال مادرید و ستاره سال‌ها قبل لیورپول که اخیرا وارد عرصه مربیگری هم شده به تمجید از یورگن کلوپ پرداخته و می‌گوید: همه ما به عنوان هواداران لیورپول از عملکرد یورگن کلوپ هیجان زده می شویم.

به گزارش سلام نو، ژابی آلونسو که اخیرا وارد عرصه مربیگری هم شده و هدایت تیم دوم رئال سوسیداد را بر عهده گرفته است، به تمجید از عملکرد پپ گواردیولا و یورگن کلوپ پرداخته و مدعی شد کار سرمربیان جوان لیگ برتر جزیره را نیز دنبال می کند.

ژابی آلونسو به BBC Sport گفت: "نسل ما که سالها در لیگ قهرمانان بازی کرد و حالا ما تقریبا یک قدم عقب برداشته و در زمینه سرمربیگری گام بر می داریم. این بخشی از چرخه فوتبال است، اما برای من فوق العاده است که عملکرد استیون جرارد، میکل آرتتا و فرانک لمپارد و بسیاری از سرمربیان جوان لیگ برتری را دنبال کنم.

من از میکل آرتتا و پپ گواردیولا بسیار حمایت می کنم اما ما احساسات مشترکی نداریم زیرا من هوادار لیورپول هستم. شرایط فصل گذشته فوق العاده بود و تکرار آنچه که سیتی و لیورپول انجام دادند سخت خواهد بود. پروژه این دو تیم ثبات دارد و آنها می دانند که دقیقا چه چیزی می خواهند اما شرایط در لیگ برتر سخت است.

لیورپول در حال حاضر یک سرمربی فوق العاده دارد و همه ما به عنوان هواداران لیورپول از عملکرد یورگن کلوپ هیجان زده می شویم. عملکرد کلوپ و روش برخورد با هواداران بسیار خوب بوده و او حتی بالاترین انتظارات را نیز برآورده کرده است."

اخبار مرتبط

icon news

کلوپ: فوتبال بدون شانس یک نبرد سخت است

سرمربی تیم فوتبال لیورپول گفت: زندگی بدون شانس دشوار است و فوتبال بدون شانس یک نبرد س...

سادیو مانه، بابی فیرمینو و محمد صلاح واقعا خارق‌العاده هستند

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از دومین پیروزی این تیم در لیگ برتر فوتبال جزیزه به تم...

همدردی کلوپ با هوادران چلسی

سرمربی موفق لیورپول که همین چند شب پیش با عبور از سد چلسی قهرمان سوپر کاپ اروپا شد در...

یورگن کلوپ در جواب خبرنگار ایرانی چه گفت؟ + ویدئو

یورگن کلوپ سرمربی تیم فوتبال لیورپول در نشست خبری که  بعد از بازی سوپرجام فوتبال اروپ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news