اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
01 شهریور 1398 01 شهریور 1398
20:58 20:58

ونگر می‌خواست آرسنال مثل بارسا بازی کند

مارتین کیون معتقد است که ونگر به بارسا علاقه داشت و می‌خواست سبک آنها را کپی کند و این کار باعث شد تعادل در آرسنال از بین برود. او تاکید می‌کند سرمربی آرسنال اگر می‌خواهد موفق شود باید این عدم تعادل را برطرف کند.

 

به گزارش سلام نو، آرسنال در دوران حضور آرسن ونگر معمولا فوتبالی تماشایی و چشم نواز ارائه می داد اما توپچی ها در سالهای آخر حضور سرمربی فرانسوی معمولا در کسب جام ناموفق بودند. حالا مارتین کیون عدم تعادل را مشکل اصلی تیم ونگر دانسته و معتقد است اونای امری باید این مشکل را حل کند.

مارتین کیون گفت: "در تیم آرسن ونگر تعادل بین قدرت تکنیکی و بدنی تیم وجود نداشت. من فکر می کنم این کار به دنبال تلاش برای مطابقت دادن آرسنال با بارسلونا انجام شد زیرا بارسا تیمی بود که ونگر بیشتر از دیگر تیم ها می خواست سبک آنها را کپی کند و این کار باعث شد تعادل در آرسنال از بین برود.

اونای امری در تلاش است همین شرایط را تکرار کند، اما او باید تعادل بیشتری در تیم حاکم کند، زیرا آنها فراموش کرده اند که چگونه دفاع کنند و برای پنجاه درصد از زمان هر بازی شما مالک خواهید بود. این موضوع مخصوصا در بازی های دور از خانه، پاشنه آشیل آرسنال است.

من از خرید نیکلاس په په بسیار خوشحال شدم. او بازیکنی فوق العاده با سرعت فراوان است. پیرآمریک آوبامیانگ و الکساندر لاکازت نیاز به کمک دارند و من اطمینان دارم که په په می تواند چنین کاری کند زیرا آرسنال در طول فصل به تعادل نیاز خواهد داشت. "

اخبار مرتبط

icon news

حضور مسی در فهرست ۲۲ نفره بارسلونا برای بازی با دورتموند

مهاجم آرژانتینی تیم بارسلونا که به خاطر آسیب دیدگی ۴۵ روز از میادین دور بود، حالا با ...

پدیده بارسا ال کلاسیکو را از دست می‌دهد؟

موندودپورتیوو،آنسو فاتی که در دومین بازی خود برای بارسا گلزنی کرده بود در صورت کسب مل...

سوارس، سومین گلزن برتر بارسا در لالیگا

لوییس سوارس، مهاجم اروگوئه‌ای بارسلونا بعد از سسار رودریگس  و لیونل مسی در رده سومین ...

سوارز به بازی مقابل والنسیا رسید

لوئیس سوارز که به دلیل مصدومیت در بازی مقابل اتلتیک بیلبائو مصدوم شد، چند هفته از میا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news