اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 06 بهمن 1398
01 شهریور 1398 01 شهریور 1398
20:58 20:58

ونگر می‌خواست آرسنال مثل بارسا بازی کند

مارتین کیون معتقد است که ونگر به بارسا علاقه داشت و می‌خواست سبک آنها را کپی کند و این کار باعث شد تعادل در آرسنال از بین برود. او تاکید می‌کند سرمربی آرسنال اگر می‌خواهد موفق شود باید این عدم تعادل را برطرف کند.

 

به گزارش سلام نو، آرسنال در دوران حضور آرسن ونگر معمولا فوتبالی تماشایی و چشم نواز ارائه می داد اما توپچی ها در سالهای آخر حضور سرمربی فرانسوی معمولا در کسب جام ناموفق بودند. حالا مارتین کیون عدم تعادل را مشکل اصلی تیم ونگر دانسته و معتقد است اونای امری باید این مشکل را حل کند.

مارتین کیون گفت: "در تیم آرسن ونگر تعادل بین قدرت تکنیکی و بدنی تیم وجود نداشت. من فکر می کنم این کار به دنبال تلاش برای مطابقت دادن آرسنال با بارسلونا انجام شد زیرا بارسا تیمی بود که ونگر بیشتر از دیگر تیم ها می خواست سبک آنها را کپی کند و این کار باعث شد تعادل در آرسنال از بین برود.

اونای امری در تلاش است همین شرایط را تکرار کند، اما او باید تعادل بیشتری در تیم حاکم کند، زیرا آنها فراموش کرده اند که چگونه دفاع کنند و برای پنجاه درصد از زمان هر بازی شما مالک خواهید بود. این موضوع مخصوصا در بازی های دور از خانه، پاشنه آشیل آرسنال است.

من از خرید نیکلاس په په بسیار خوشحال شدم. او بازیکنی فوق العاده با سرعت فراوان است. پیرآمریک آوبامیانگ و الکساندر لاکازت نیاز به کمک دارند و من اطمینان دارم که په په می تواند چنین کاری کند زیرا آرسنال در طول فصل به تعادل نیاز خواهد داشت. "

اخبار مرتبط

icon news

زیدان به سرنوشت والورده دچار می‌شود؟

فعلا هواداران رئال بیش از آنکه از موفقیت تیمشان رضایت داشته باشند از بحرانی که امروز ...

سرمربی بارسلونا اخراج شد، ستین جایش را گرفت!

ارنستو والورده بعد از دو و نیم فصل از بارسلونا جدا شد و کیکه ستین جایگزین وی شد.

شرط عجیب جدایی دمبله از بارسلونا!

بارسلونا قصد فروش عثمان دمبله را با وجود عملکرد ناامید کننده ای که در آبی اناری‌ها دا...

ستاره آرسنال قصد خودکشی داشت

پل مرسون که فوتبال را از پایه های آرسنال شروع کرد و به تیم بزرگسالان توپچی‌ها رسید و ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news