اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 26 شهریور 1398
01 شهریور 1398 01 شهریور 1398
21:38 21:38

شیعی: تاج امیدوار به پرداخت پول ویلموتس بود

محمود شیعی، عضو هیات رییسه فدراسیون می‌گوید که تاج امیدوار بود که با ارتباطاتی که دارد پولی را به دست بیاورد و به این مربی پرداخت کند. این در حالی است که یکی از نگرانی‌ها از روز نخست چگونگی پرداخت پول ویلموتس بود.

به گزارش سلام نو،،محمود شیعی بعد از شکست دو بر صفر پیکان مقابل شهرخودرو عنوان کرد: تیم شهرخودرو بازی خوبی انجام داد و بسیار فنی کار کرد. آنها قطعا یکی از شانس های قهرمانی در لیگ برتر هستند. ما نیز ناهماهنگ بودیم و خوب کار نکردیم. امیدوارم این آخرین بازی بد ما باشد. انتظار ما بازی بهتری بود اما فکر کنم از بازی های بعدی بتوانیم جبران کنیم.


وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیکان نیاز به تقویت دارد، بیان کرد: خیلی زود است درباره این مسائل صحبت کنیم. بازی اول است و شما دیدید که تیم های ضعیف تیم های قدرتمند را می برند. پیکان هم از این قاعده مستثنا نیست و بازیکنان باید بیشتر هماهنگ شوند و بتوانند جواب اعتماد ما را بدهند.


مدیرعامل پیکان درباره استانداردسازی ورزشگاه شهرقدس گفت: ما تیمی هستیم که هوادار آنچنانی نداریم. خوشبختانه آن چیزی که مسئولان سازمان لیگ می خواهند به زودی انجام می شود. گیت ها را نصب کرده اند و قرار است سیستم آن به زودی وارد شود. باید از شهرقدس تشکر کرد. این زمین برای شهرداری است و اینقدر هزینه کردند که جای تشکر دارد.


شیعی درباره اینکه آیا پولی از سوی سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی پرداخت شده، تاکید کرد: این را باید بخش مالی باشگاه پاسخ بدهد اما مقداری پول گرفته ایم. از زمانی که این مساله دست سازمان لیگ افتاد آنها به ما خوب پول داده اند.


عضو هیات رییسه فدراسیون درباره مطالبات ویلموتس هم گفت: آقای تاج دو شب پیش دنبال پول ویلموتس بود و امیدوار بود که با ارتباطاتی که دارد پول را بگیرد و به این مربی پرداخت کند. انشاالله صحبت ها به نتیجه برسد.

اخبار مرتبط

icon news

ویلموتس الهام‌بخش به جوانان ایرانی

بعد از بازی با هنگ کنگ سرمربی تیم ملی به ایران بازگشت و به سیرجان رفت تا بازی گل گهر ...

ویلموتس به تماشای لیگ برتر کشتی می‌رود

عبدالمهدی نصیرزاده رییس سازمان لیگ کشتی از سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان دعوت کرد به ...

فدراسیون فوتبال، پرسپولیس و تراکتور برای فوت دختر آبی بیانیه دادند

فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های پرسپولیس و تراکتور ضمن تسلیت ضایعه درگذشت هوادار خانم اس...

جریمه سنگین برای عوامل تیم فوتسال بانوان

مسابقه فوتسال بانوان بین تیم های شهروند ساری و دریژنو فرخشهر که با حاشیه‌های زیادی هم...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news