اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 اسفند 1398
01 شهریور 1398 01 شهریور 1398
21:38 21:38

شیعی: تاج امیدوار به پرداخت پول ویلموتس بود

محمود شیعی، عضو هیات رییسه فدراسیون می‌گوید که تاج امیدوار بود که با ارتباطاتی که دارد پولی را به دست بیاورد و به این مربی پرداخت کند. این در حالی است که یکی از نگرانی‌ها از روز نخست چگونگی پرداخت پول ویلموتس بود.

به گزارش سلام نو،،محمود شیعی بعد از شکست دو بر صفر پیکان مقابل شهرخودرو عنوان کرد: تیم شهرخودرو بازی خوبی انجام داد و بسیار فنی کار کرد. آنها قطعا یکی از شانس های قهرمانی در لیگ برتر هستند. ما نیز ناهماهنگ بودیم و خوب کار نکردیم. امیدوارم این آخرین بازی بد ما باشد. انتظار ما بازی بهتری بود اما فکر کنم از بازی های بعدی بتوانیم جبران کنیم.


وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیکان نیاز به تقویت دارد، بیان کرد: خیلی زود است درباره این مسائل صحبت کنیم. بازی اول است و شما دیدید که تیم های ضعیف تیم های قدرتمند را می برند. پیکان هم از این قاعده مستثنا نیست و بازیکنان باید بیشتر هماهنگ شوند و بتوانند جواب اعتماد ما را بدهند.


مدیرعامل پیکان درباره استانداردسازی ورزشگاه شهرقدس گفت: ما تیمی هستیم که هوادار آنچنانی نداریم. خوشبختانه آن چیزی که مسئولان سازمان لیگ می خواهند به زودی انجام می شود. گیت ها را نصب کرده اند و قرار است سیستم آن به زودی وارد شود. باید از شهرقدس تشکر کرد. این زمین برای شهرداری است و اینقدر هزینه کردند که جای تشکر دارد.


شیعی درباره اینکه آیا پولی از سوی سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی پرداخت شده، تاکید کرد: این را باید بخش مالی باشگاه پاسخ بدهد اما مقداری پول گرفته ایم. از زمانی که این مساله دست سازمان لیگ افتاد آنها به ما خوب پول داده اند.


عضو هیات رییسه فدراسیون درباره مطالبات ویلموتس هم گفت: آقای تاج دو شب پیش دنبال پول ویلموتس بود و امیدوار بود که با ارتباطاتی که دارد پول را بگیرد و به این مربی پرداخت کند. انشاالله صحبت ها به نتیجه برسد.

اخبار مرتبط

icon news

بازی های هفته بعدی لیگ برتر هم بدون تماشاگر برگزار می شوند

سخنگوی فدراسیون فوتبال عنوان کرد که بازی های هفته بیست و یکم لیگ برتر تا اطلاع ثانوی ...

مهلت فدراسیون فوتبال به سپاهان و پرسپولیس

فدراسیون فوتبال طی ابلاغیه‌ای خطاب به دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس به آنان دو روز مهلت...

محرومیت سایپا از دو پنجره نقل و انتقالات

 کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، پنجره نقل و انتقالات باشگاه سایپا را بست.

اسماعیل صفیری سرپرست جدید کمیته داوران

حیدر بهاروند با امضای حکمی، اسماعیل صفیری را به عنوان سرپرست کمیته داوران منصوب کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news