اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
01 شهریور 1398 01 شهریور 1398
23:01 23:01

رابیو: رونالدو بزرگ و حرفه‌ای است

آدرین رابیو در تابستان امسال و با قراردادی آزاد به یوونتوس پیوست تا فصل تلخش در پاریس را تمام کند. این ستاره جوان با تمجید از رونالدو گفت: او یک حرفه ای و بزرگ است و برای من بازی و تمرین کنار رونالدو یک مزیت است.

به گزارش سلام نو، بعد از یک فصل تلخ در پاری سن ژرمن و سکونشینی، آدرین رابیو در تابستان امسال و با قراردادی آزاد راهی یوونتوس شد. این هافبک فرانسوی مدعی شد برای آغاز فصل نمی تواند صبور باشد و مشتاق است هرچه زوتر برای یوونتوس به میدان برود.

آدرین رابیو گفت: "من نمی توانم برای شروع فصل جدید صبر کنم. ما پیش فصلی خوب و زمان زیادی را آماده سازی فصل جدید داشتیم. اولین بازی برابر پارما دشوار خواهد بود اما ما به خودمان اطمینان داریم.

یوونتوس برای هر کاری آماده است و تمرکز خواهد داشت ، اما ابتدا باید روی بازی با پارما تمرکز کنیم. من نمی دانم در ترکیب قرار دارم یا نه، اما احساس خوبی دارم و نمی توانم برای اولین بازی صبر کنم. تورین با پاریس بسیار متفاوت است ، اما من و خانواده من در حال عادت کردن به این شرایط هستیم. موضوع مهم برای من است که بیشترین تلاش خود را در زمین داشته باشم.

شانس بازی در کنار کریستیانو رونالدو؟ او یک حرفه ای و بزرگ است و برای من بازی و تمرین کنار رونالدو یک مزیت است. هر دوی ما در سمت چپ بازی می کنیم و با گذشت زمان شرایط بهتر هم خواهد شد."

اخبار مرتبط

icon news

عملکرد ضعیف رونالدو در سری آ

کریستیانو رونالدو، ستاره یوونتوس بعد از پایان بازی های ملی مثل خیلی دیگر از بازیکنان ...

دعوت مسی برای شام از طرف رونالدو

کریستیانو رونالدو در مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از خوردن شام با مس...

دنی آلوس: پیشنهادبارسلونا و یوونتوس را رد کردم

مدافع باتجربه تیم ملی برزیل و باشگاه سائوپائولو اعلام کرد که از یوونتوس و بارسلونا  پ...

رونالدو از یووه چه جایزه‌ای گرفت؟

درخشش رونالدو در بازی انتخابی یورو باعث شد یوونتوس برای تشویقش یک روز استراحت بیشتر ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news