اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 24 مهر 1398
02 شهریور 1398 02 شهریور 1398
11:08 11:08

خبر شکست استقلال جهانی شد / روایت روز تلخ سرمربی آبی‌ها در رسانه‌های اروپایی

اتفاقات تلخ و شکست استقلال در اولین بازی در لیگ برتر ایران در برخی رسانه‌های اروپایی بازتاب زیادی داشت.

آندره‌آ استراماچونی

به گزارش سلام نو، استقلال در هفته نخست لیگ برتر و در اولین تجربه رسمی آندره‌آ استراماچونی در تبریز برابر ماشین سازی شکست خورد و هر چند اتفاقات حاشیه‌ای در نشست خبری از جمله نبود مترجم، این مربی ایتالیایی را عصبانی کرده بود ولی از دست دادن ۳ امتیاز در هفته نخست دلیل کافی برای ناراحتی "استرا" است.

سایت adnkronos نوشت: استراماچونی مثل تراپاتونی؛ تسلیم نمی‌شوم!

این مربی ایتالیایی به دلیل نبود مترجم در ابتدای نشست خبری خود بسیار ناراحت و عصبانی بود و در عین حال اعلام کرد که نمی‌خواهد تسلیم شود و با تمامی این مشکلات خواهم جنگید. او اعلام کرد تیمش بازی خوبی برابر ماشین سازی ارائه کرد ولی در اواخر بازی غافلگیر شد.

سایت ilromanista نیز نوشت: دسیسه بود

این سایت به صحبت‌های استراماچونی در رابطه با بی‌نظمی در نشست خبری خود اشاره کرد و عنوان کرد آیا این کار دسیسه بوده است؟ این مربی ایتالیایی انتظار رفتار متفاوتی داشت ولی با ناراحتی روبه‌رو شد و تاکید کرد با مشکلات خواهد جنگید.

اسکای ایتالیا نیز نوشت: آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال از شکست در گام نخست برابر ماشین سازی در لیگ ایران ناراحت بود ولی ابراز امیدواری کرد در بازی‌های باقی مانده جبران کند و بتواند هواداران استقلال را خوشحال کند.

گاتزتا: کابوس استراماچونی

معتبرترین سایت ایتالیایی نوشت این مربی با یک کابوس در شروع کار در استقلال روبه‌رو شد و علاوه بر شکست با مشکل نبود مترجم در زمین روبه‌رو بود. او حتی تهدید به جدایی از این تیم کرد و می‌خواست از گرفتن پول نیز امتناع بورزد ولی در صورت رفتن، او باید ۳ میلیون یورو خسارت می‌پرداخت و حالا شبیه به یک زندانی در این تیم شده است. استقلال دو مترجم داشت ولی هیچ‌کدام کنار این مربی نبودند و بدتر این که هیچ کدام از بازیکنان استقلال نمی‌توانستند انگلیسی صحبت کنند و به همین خاطر این مربی ایتالیایی نمی‌توانست با بازیکنان تیمش ارتباط برقرار کند. او فهمید تیم رقیب ۲۰ نفر در فهرست خود دارد و تیم او ۱۸ نفر. هیچ کس به اطلاع این مربی نرسانده بود که بازیکنان زیر ۲۳ ساله در فهرست محاسبه نمی‌شوند. سکوت باشگاه خیلی چیزها را در این ارتباط می‌رساند. /ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

مدافع ملی پوش استقلال مصدوم شد

مدافع تیم فوتبال استقلال که به همراه ملی‌پوشان برای دیدار با بحرین راهی منامه شده بود...

استراماچونی: جلوی پیراهن استقلال مهمتر از پشت آن است!

سرمربی استقلال تهران در کنفرانس خبری قبل از بازی با فجر گفت: تنها درخواست من از فتحی ...

حمله فتحی به منتقدین مدیریت استقلال/ کسی با شانتاژ نمی تواند به استقلال بیاید

مدیرعامل استقلال با حمله له منتقدان مدیریت خود گفت: از خیابان سئول رد می‌شوند و می‌گو...

آمادگی فرشید باقری برای بازی با فجرسپاسی

فرشید باقری بعد از حدود 1.5 ماه مصدومیت در چند روز اخیر به تمرین گروهی استقلال اضافه ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news