اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 اسفند 1398
02 شهریور 1398 02 شهریور 1398
13:12 13:12

جایگزین مهران مدیری روی سن چه کسی است؟ + عکس

سالن اجتماعات هتل اسپیناس پالاس برای برگزاری یکی از مهم ترین در عین حال جذاب ترین مراسم های فوتبالی ایران در حال آماده شدن است.

به گزارش سلام نو، سالن اجتماعات هتل اسپیناس پالاس چند شب قبل با برگزاری کنسرت مهران مدیری و حضور عادل فردوسی پور مجری برنامه 90 همه توجهات را به خود معطوف کرد تا چند شب بعد از این اتفاق میزبان یکی از مهم ترین اتفاقات فوتبالی ایران باشد. مراسمی که باید منتظر ماند و دید چه کسی جای مهران مدیری ستاره کنسرت چند شب قبل را روی سن خواهد گرفت تا این مراسم را اجرا کند.


مراسم انتخاب بهترین های فوتبال باشگاهی ایران در یک سال گذشته امروز در حالی برگزار و تندیس انتخاب های برتر در بخش های مختلف توسط چهره های مطرح فوتبال اعطا می شود که از صبح امروز عوامل اجرایی این مراسم با حضور در سالن اجتماعات هتل به شدت درگیر آماده سازی برای اجرای برنامه ای در خور شان فوتبال باشگاهی ایران هستند.


با وجود این که تنها چند ساعت تا آغاز این مراسم باقی مانده اما هنوز هیچ کس نمی داند مراسم از چه ساعتی آغاز می شود، اتفاقی عجیب که مسئولان برگزاری نیز از آن اظهار بی اطلاعی کردند. دیگر نکته جالب مراسم امشب به اسپانسرهای مراسم باز می گردد که علاوه بر اسپانسر اصلی فدراسیون و سازمان لیگ پای یکی از مراکز خرید بزرگ پایتخت و برند تهیه البسه رسمی مردان نیز در میان است.

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

وقتی عادل از دوربین خجاتی و سربه‌زیر بود+عکس

عادل فردوسی‌پور همیشه اینقدر جسور، پرحرارت و هیجانی نبود و روزی خجالتی بوده جلوی دورب...

برگزاری کنسرت مهدی جهانی در ورزشگاه آزادی

قبل از دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی، کنسرت موسیقی با حضور مهد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news