اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 اسفند 1398
02 شهریور 1398 02 شهریور 1398
14:56 14:56

خشم بارسا از ستاره دردسرساز فرانسوی

بی‌نظمی عجیب و غریب دمبله ستاره جوان و فرانسوی بارسا باعث شده تا مسئولان بارسا در نشستی بین اریک آبیدال و موسی سیسوکو، ایجنت این بازیکن، مراتب نارضایتی خود را به او انتقال دهند، مسئله‌ای که تا حدی مورد پذیرش سیسوکو هم واقع شده.

به گزارش سلام نو، به نقل از موندودپورتیوو، عثمان دمبله ستاره فرانسوی جوان بارسلونا دو سال پس از پیوستنش به این باشگاه تبدیل به بازیکنی پرحاشیه و بی انضباط شده است. البته او در دورتموند هم شخصیتی بی انضباط بود ولی این مساله در بارسا نمود بیشتری پیدا کرده است.

دمبله به دلیل هفت مصدومیت در دو سال اخیر، 44 بازی را از دست داده و 250 روز را بدون فعالیت فوتبالی سپری کرده است. دیر حاضر شدن در تمرینات و بی توجهی به دستورات تیم های پزشکی و تغذیه بارسلونا را یکی از مهمترین دلایل مصدومیت های گاه و بیگاه می دانند. مصدومیت هفته پیش او که به دلیل بی توجهی به دستورات پزشکان بارسا بود، خشم این باشگاه را به دنبال داشت.

دمبله پس از بازی جمعه گذشته مقابل بیلبائو، از ناحیه عضلات ساق پا احساس درد کرد با این حال به توصیه پرشکان برای حضور در تست های پزشکی روز شنبه گوش نکرد و روز دوشنبه با شروع تمرین عنوان داشت که به دلیل شدت درد قادر به ادامه کار نیست. در نهایت مشخص شد او باید 5 هفته به دور از میادین باشد.

روز گذشته نشستی بین اریک آبیدال و موسی سیسوکو(مدیر برنامه های دمبله) در باشگاه بارسلونا برگزار شد و آبیدال نارضایتی شدید خود و باشگاه از ستاره جوان فرانسوی را ابراز داشت و گفت که باشگاه از دمبله ناامید شده است. در این نشست ایجنت دمبله به دفاع از موکلش پرداخت با این حال پذیرفت که دمبله باید به صدای بدنش گوش بدهد و توصیه های پزشکی را جدی تر بگیرد.

یک سال پیش نشستی مشابه برگزار شده بود و بارسلونا نسبت به بی انضباطی های مکرر دمبله هشدار داده بود. آبیدال در نشست دیروز گفته است که فعلا جریمه مالی برای دمبله درنظر گرفته نخواهد شد ولی او باید به صورت جدی نسبت به رفتار و زندگی شخصی اش تجدید نظر کند.

اخبار مرتبط

icon news

پیکه: ما مدعی اول قهرمانی نیستیم

مدافع اسپانیایی باشگاه بارسلونا گفت: «اگرچه ما مدعی اول قهرمانی نیستیم، اما به هر حال...

محرومان رقابت ناپولی-بارسا

دو بازیکن کلیدی تیم ناپولی در برابرتیم بارسلونا به دلیل مصدومیت غایب هستند.

خوش آمد گویی جالب باشگاه ناپولی به بارسا+عکس

در آستانه دیدار دو تیم ناپولی و بارسلونا به میزبانی تیم ایتالیایی، توئیتر رسمی این با...

بارسلونا رکورد ویژه رئال مادرید را شکست

 بارسلونا امشب با پیروزی 5 بر صفر برابر ایبار، تعداد گل های  خود در تاریخ لالیگا را ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news