اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 26 شهریور 1398
02 شهریور 1398 02 شهریور 1398
15:29 15:29

می‌خواهم آقای گل لیگ ایران شوم

 علی آل کثیر مهاجم جوان تیم ماشین سازی با رضایت از بازی تیمش مقابل استقلال تهران تاکید دارد که بازی با برنامه‌ای داشتند. او که این فصل از داماش به ماشین سازی آمده درباره این انتقال می‌گوید: تمام تلاشم را میکنم تا در ترکیب باشم و آقای گل شوم.

به گزارش سلام نو، علی آل کثیر مهاجم جوان تیم ماشین سازی در گفتگو با ورزش سه در خصوص بازی با استقلال گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود بازیکنانمان زحمت کشیدند و مزد زحماتشان را هم گرفتند. از یک هفته ی پیش همه در فکر سه امتیاز این بازی بودند. با برنامه جلو رفتیم و توانستیم سه امتیاز را  بگیریم. تیم استقلال هم تیم خوب و پر مهره ای است.

وی در خصوص شناخت ماشین سازان از تیم استقلال هم عنوان کرد: اول فصل نمیتوان تیم ها رو خوب شناخت و آنالیز کرد اما خدا رو شکر ما توانستیم آن ها را به خوبی آنالیز کنیم. یک بازی دوستانه  مقابل آنها داشتیم، از آن بازی دوستانه توانستیم شناخت پیدا کنیم و این بازی را به نحو احسن به پایان برسانیم.

آل کثیر همچنین درباره شکست 4-0 به استقلال در بازی دوستانه پرداخت و گفت: آن ها فکر میکردند چون بازی دوستانه را بردند این بازی هم آسان است اما ما با تمام توان آمدیم تا هم آن نتیجه را جبران کنیم و هم ثابت کنیم آن باخت یک اتفاق بود و در بدنسازی بودیم و بعد بدنسازی همه چی درست می شود.

مهاجم سابق داماش در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کردند در لحظات پایانی گلزنی کنند یا خیر پاسخ داد: انشالله که آنجا هم با زحمت های بچه ها بتوانیم سه امتیاز را بگیریم. فوتبال را نمی توان پیش بینی کرد و نمیتوان گفت سپاهان قوی تر است یا ... هیچ کس هم فکر نمیکرد ما بتوانیم استقلال را ببریم اما این اتفاق افتاد ما تلاشمان را میکنیم که دست پر برگردیم.

علی آل کثیر با اشاره به انتقالش از داماش به ماشین سازی درباره هدفش گفت: تمام تلاشم را میکنم تا در ترکیب باشم و آقای گل شوم.

اخبار مرتبط

icon news

اولین باخت استقلال با استراماچونی رقم خورد/ محمد دانشگر اخراج شد

شاگردان آندره آ استراماچونی در اولین دیدار خود در حالی که سراپا حمله بودند، در دقیقه ...

رقابت آقای گل های لژیونر در لیگ قهرمانان آسیا

سباستین تاگلیابو ملقب به تیگالی، مهاجم آرژانتینی مشهور فوتبال امارات که در فصل گذشته ...

سه گل زن برتر خارجی لیگ برتر فعلا تیم ندارند

 لوسیانو پریرا، کی روش استنلی و آنتونی استوکس در حالی که فصل گذشته سه گل زن برتر لیگ ...

محمد بوعذار آقای گلی ایرانی شد

یک فوتبالیست نوجوان ایرانی در جام بین‌المللی دوستی در مادرید اسپانیا توانست به آقای گ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news