اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 اسفند 1398
02 شهریور 1398 02 شهریور 1398
15:48 15:48

درخواست دستمزد نجومی نیمار از بارسا و رئال

جوزپ پدررول مجری برنامه معروف ال چیرینگیتو مدعی شده که نیمار برای انتقال به بارسلونا یا رئال مادرید درخواست دستمزد خالص سالانه 70 میلیون دلاری داده است که با قرار داد 5 ساله مد نظرش به مبلغ معادل 350 میلیون دلار تبدیل می‌شود.

به گزارش سلام نو، بارسا و رئال به فاصله کمتر از ده روز تا پایان نقل و انتقالات تابستانی، در تلاش برای جذب نیمار هستند. تلاش های بارسا علنی است و تاکنون دو پیشنهاد نیز برای او به پی اس جی ارائه داده که هر دو رد شده اند اما رئال به صورت پنهان در ارتباط با نیمار و اطرافیانش است و فعلا منتظر روز های پایانی نقل و انتقالات است تا حمله نهایی را تدارک ببیند.

روز گذشته بارسا قرار بود پیشنهاد نهایی خود را ارائه دهد ولی از این کار منصرف شد چرا که مطمئن است پی اس جی تحت هر شرایطی آن را رد خواهد کرد. بارسا از نیمار خواسته است تا علنی از تمایلش برای بازگشت حرف بزند و در این صورت هم گزینه رئال رسما منتفی خواهد شد و هم پی اس جی چاره ای جز مذاکره پیدا نخواهد کرد؛ با این حال ستاره برزیلی فعلا از این کار خودداری کرده است.

طبق ادعای جوزپ پدررول مجری برنامه معروف ال چیرینگیتو و نیز خوگونس، نیمار به بارسا و رئال اعلام کرده است که قراردادی 5ساله بعلاوه دستمزد خالص 35 میلیون یورو در سال(70 میلیون ناخالص بدون کسر مالیات) را می خواهد. به عبارتی هر باشگاهی نیمار را جذب کند، باید سالی 70 میلیون یورو و در 5 سال 350 میلیون یورو برای او هزینه کند و به اینها باید مبلغی که برای جذب او به پی اس جی پرداخت خواهد شد را نیز اضافه کرد.

مشخص نیست که بارسا و رئال تن به این خواسته بزرگ نیمار خواهند داد یا خیر. او در حال حاضر سالی 37 میلیون یورو خالص از پی اس جی دریافت می کند.

اخبار مرتبط

icon news

رئال مادرید در آستانه ال کلاسیکو بازیکن دیگری از دست داد

بازیکن برزیلی تیم رئال مادرید که امروز برای تیم دوم این باشگاه به میدان رفته بود با د...

بارسلونا رکورد ویژه رئال مادرید را شکست

 بارسلونا امشب با پیروزی 5 بر صفر برابر ایبار، تعداد گل های  خود در تاریخ لالیگا را ب...

مسی در 40 دقیقه به چهل و پنجمین هت تریک دست یافت

لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا در بازی تیمش برابر ایبار در 40 دقیقه نیمه ...

تمایل رحیم استرلینگ برای پیوستن به رئال

بازیکن منچستر سیتی در مورد شایعه پیوستنش به رئال مادرید گفت: من الان در سیتی خوشحالم ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news