اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 27 شهریور 1398
02 شهریور 1398 02 شهریور 1398
15:48 15:48

درخواست دستمزد نجومی نیمار از بارسا و رئال

جوزپ پدررول مجری برنامه معروف ال چیرینگیتو مدعی شده که نیمار برای انتقال به بارسلونا یا رئال مادرید درخواست دستمزد خالص سالانه 70 میلیون دلاری داده است که با قرار داد 5 ساله مد نظرش به مبلغ معادل 350 میلیون دلار تبدیل می‌شود.

به گزارش سلام نو، بارسا و رئال به فاصله کمتر از ده روز تا پایان نقل و انتقالات تابستانی، در تلاش برای جذب نیمار هستند. تلاش های بارسا علنی است و تاکنون دو پیشنهاد نیز برای او به پی اس جی ارائه داده که هر دو رد شده اند اما رئال به صورت پنهان در ارتباط با نیمار و اطرافیانش است و فعلا منتظر روز های پایانی نقل و انتقالات است تا حمله نهایی را تدارک ببیند.

روز گذشته بارسا قرار بود پیشنهاد نهایی خود را ارائه دهد ولی از این کار منصرف شد چرا که مطمئن است پی اس جی تحت هر شرایطی آن را رد خواهد کرد. بارسا از نیمار خواسته است تا علنی از تمایلش برای بازگشت حرف بزند و در این صورت هم گزینه رئال رسما منتفی خواهد شد و هم پی اس جی چاره ای جز مذاکره پیدا نخواهد کرد؛ با این حال ستاره برزیلی فعلا از این کار خودداری کرده است.

طبق ادعای جوزپ پدررول مجری برنامه معروف ال چیرینگیتو و نیز خوگونس، نیمار به بارسا و رئال اعلام کرده است که قراردادی 5ساله بعلاوه دستمزد خالص 35 میلیون یورو در سال(70 میلیون ناخالص بدون کسر مالیات) را می خواهد. به عبارتی هر باشگاهی نیمار را جذب کند، باید سالی 70 میلیون یورو و در 5 سال 350 میلیون یورو برای او هزینه کند و به اینها باید مبلغی که برای جذب او به پی اس جی پرداخت خواهد شد را نیز اضافه کرد.

مشخص نیست که بارسا و رئال تن به این خواسته بزرگ نیمار خواهند داد یا خیر. او در حال حاضر سالی 37 میلیون یورو خالص از پی اس جی دریافت می کند.

اخبار مرتبط

icon news

اهدای سوپر جام به پرسپولیس قبل از بازی با پیکان

روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد قرار است جام قهرمانی سوپرجام قبل از شروع دیدار ...

اخراج برانکو توسط رئیس باشگاه الاهلی تکذیب شد

اخراج برانکو از الاهلی بعد از نتایج نگرفتن در بازی‌های اخیر با واکنش‌های زیادی همراه ...

ستاره اورتون به الغراف می‌رود؟

 جنک توسون مهاجم ترک تبار اورتون این روزها جایگاه خود در ترکیب این تیم را از دست داده...

قرارداد جالب آنسو فاتی با بارسا

آنسو فاتی، ستاره 16 ساله از بازی با بتیس شروع به درخشیدن در این تیم کرد و حالا به یکی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news