اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 26 شهریور 1398
02 شهریور 1398 02 شهریور 1398
22:47 22:47

حسادت شجاع به سیدجلال؟/ خلیل زاده: مراسم بد بود!

مدافع جوان پرسپولیس که درمیان نامزدهای دریافت بهترین مدافع فصل 97 فوتبال ایران قرار داشت و این عنوان را به هم تیمی خود سیدجلال حسینی باخت و با ناراحتی از مراسم بیرون رفت، می گوید: مراسم بد بود و حق نورالهی بود که تندیس بهترین هافبک را بگیرد!

به گزارش سلام نو، شجاع خلیل زاده که بعد از نمایش موفق در خط دفاعی پرسپولیس در لیگ هجدهم، نامزد دریافت عنوان برترین مدافع لیگ هجدهم بود، در نهایت در رقابت با هم تیمی خود از دریافت تندیس بازماند.

خروج شجاع خلیل زاده بعد از اعلام برندگان عناوین برترین‌ها شایعاتی در خصوص ناراحتی او بابت عدم دریافت این جایزه شکل داد که این مدافع ضمن رد آن به گلایه بابت عدم برنامه ریزی مناسب مسوولان برگزاری پرداخت.

خلیل زاده در این رابطه گفت: ابتدا باید به سیدجلال حسینی و علیرضا بیرانوند بابت دریافت عنوان برترین بازیکنان تبریک بگویم. به نظرم حق احمد نوراللهی نیز بود تا بهترین هافبک انتخاب شود و ناحقی شد.

وی در ادامه گفت: مراسم در حد لیگ برتر و حاضران در آن نبود و اینکه اعلام کنند ساعت 4 برگزار می‌شود و بازیکنان از ساعت 3 و اندی در آن محل حاضر شوند و با تاخیر طولانی همراه شود خیلی آزار دهنده بود. امیدوارم مسوولان مراسمی برگزار کنند که نگویند ساعت 4 اما نزدیک هفت شروع شود و همه را خسته کنند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

علیفر منکر شرط‌بندی برای بردن اسم سیدجلال شد

علیرضا علیفر در پی افزایش انتقادات از گاف گزارشگری اش در بازی لوانته و رئال اظهار کرد...

سوتی علیفر درباره سیدجلال و لوانته! +فیلم

سرهنگ علیفر، گزاشگر معروف فوتبال در سیمای ملی، اسم سیدجلال حسینی را به عنوان یکی از ب...

مدافع ملی پوش پرسپولیس همچنان روی نیمکت سرخ ها

کادر فنی پرسپولیس احتمالا برای بازی هفته سوم نیز از روج موفق شجاع خلیل زاده و سیدجلال...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news