اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 29 آبان 1398
04 شهریور 1398 04 شهریور 1398
21:59 21:59
رئیس دفتر رئیس‌ جمهور:

در فضای انتخاباتی دیدگاه ها ابراز شود اما بیشتر به همدلی نیازمندیم

رئیس دفتر رئیس‌ جمهور با اشاره به فضای انتخاباتی پیش رو گفت: نامزدها نظرات خود را ابراز کنند اما در شرایط امروز به همدلی بیشتر از هر وقت دیگر نیاز داریم

دولت متعلق به کارگران است/ اولویت دولت رسیدگی به امور کارگران

به گزارش سلام نو، محمود واعظی عصر امروز دوشنبه در دیدار اعضای هیات اجرایی مرکزی خانه کارگر با اشاره به شرایط سخت امروز کشور ناشی از تحریم‌های بی‌سابقه آمریکا و تحمیل شرایط جنگ اقتصادی به مردم از سوی دشمنان، تاکید کرد: خوشبختانه با مقاومت مردم و تدابیر اتخاذ شده از سوی دولت، سال سخت را پشت سر گذاشته‌ایم و آمارها و شواهد نشانگر آرامش تدریجی در جامعه و بازار  است.

رئیس دفتر رئیس جمهور با تشریح آثار روانی تحریم‌های ظالمانه و فشارهای اقتصادی دشمنان بر مردم، تصریح کرد: خوشبختانه با اقدامات انجام شده و تدابیری که از سوی دولت اتخاذ شد و همچنین مقاومت و ایستادگی مردم برابر فشارهای اقتصادی دشمن، فضای عمومی کشور در ماه‌های اخیر تغییر کرده و با افزایش اعتماد عمومی در جامعه به اقدامات و تصمیمات مسئولان کشور، شرایط رفته‌رفته بهتر شده و جامعه  آرامش بیشتری یافته است.

واعظی با بیان اینکه از نظر شرایط سیاسی نیز امروز شرایط کشور به مراتب بهتر است، به مذاکرات انجام شده از سوی رئیس جمهور با همتای فرانسوی خود و دیدارهای اخیر وزیرخارجه اشاره کرد و گفت: هدف آمریکا از خروج از برجام، تحریک ایران بود اما خوشبختانه امروز از نظر سیاسی با دیپلماسی فعال دولت، آمریکا منزوی شده و از دستیابی به اهدافش ناکام مانده است.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه امروز ثبات نسبی در بازار ارز ایجاد شده و روند افزایش قیمت‌ها متوقف شده، گفت: برای عبور از شرایط سخت نیاز به همدلی، انسجام و پشتیبانی همگانی داریم.

واعظی به در پیش بودن انتخابات مهم مجلس در سال‌جاری اشاره کرد و افزود: فضای انتخاباتی ایجاب می‌کند نامزدها نسبت به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود اقدام کنند اما در شرایط امروز کشور برای مقابله با توطئه‌ها و اقدامات دشمنان نظام  بیش از همه نیازمند همدلی و اتحاد بین همه گروه‌ها و اقشار جامعه هستیم.

علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر و نماینده مردم تهران در مجلس نیز پیش از سخنان واعظی، با تبریک هفته دولت به مسئولان کشور خاطرنشان کرد: کنترل و مهار افزایش نرخ ارز و بهبود شرایط کشور در ماه‌های اخیر با اقدامات و تدابیر انجام شده از سوی دولت، یک اقدام مدیریتی ارزنده بود.

محجوب تصریح کرد: نتایج تلاش‌ها و اقدامات انجام شده از سوی دولت برای مقابله با تحریم‌های ناعادلانه آمریکا و جنگ اقتصادی علیه مردم ایران، در دو سه ماه اخیر بیش از پیش آشکار شد که نشان از موفقیت اقدامات و مقاومت ملت در برابر این فشارها دارد.

رئیس خانه کارگر به نمایندگی از کارگران کشور برای دولت تدبیر و امید در ادامه راه مدیریت کشور و تلاش برای حل مشکلات و بهبود شرایط جامعه آرزوی موفقیت کرد./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

وزارت کشور اولویت های خود را در انتخابات اعلام کرد

وزیر کشور درباره برگزاری دقیق و عادلانه انتخابات امسال مجلس در اسفندماه گفت: خدشه، اه...

فرید مدرسی: بوی حمایت از احمدی‌نژاد می آید!

بعد سخنان دبیر شورای نگهبان درباره شرایط انتخابات امسال مجلس، فرید مدرسی به اظهارات خ...

حسین طائب: به همت شورای نگهبان نفوذی ها وارد مجلس نمی شوند

رئیس سازمان اطلاعات سپاه اظهار کرد که باید مراقبت‌های لازم انجام شود تا ضدانقلاب و عو...

تلاش لاریجانی برای نزدیکی بیشتر به اصولگرایان!/ لاریجانی گفت هرچه می توانید برای پیروزی احمدینژاد بکنید!

نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری که به رئیس مجلس نزدیک است، درباره بحث های مربوط...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news