اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 15 آذر 1398
05 شهریور 1398 05 شهریور 1398
13:45 13:45

حاشیه های بدحجابی میهمانان یک مراسم به دفتر رئیس‌جمهور کشید

روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور درباره پوشش نامناسب برخی میهمانان  مراسم همایش «ارائه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در توسعه زیرساخت‌های روستایی» اطلاعیه صادر کرد.

ریاست جمهوری

به گزارش  سلام نو و به نقل از ریاست جمهوری، در پی انعکاس برخی مطالب رسانه‌ای در خصوص پوشش نامناسب و حاشیه ساز تعداد معدودی از حاضران در همایش «ارائه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در توسعه زیرساخت‌های روستایی»، روابط عمومی ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه‌ای، توضیحاتی ارائه کرد.

در این اطلاعیه آمده است که "انتخاب و دعوت میهمانان همایش یاد شده، از سوی نهادهای صنفی و محلی مرتبط با موضوع برنامه انجام شده و دفتر و نهاد ریاست جمهوری در این مرحله نقشی نداشته است. در عین حال برگزارکنندگان همایش پیش و در حین اجلاس، به میهمانان همایش، در خصوص رعایت شئونات اسلامی و فرهنگی در حوزه پوشش، تذکر داده بودند."

روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری همچنین با تاکید بر اینکه "بیش از هزار نفر از روستائیان عزیز از سراسر کشور به این مراسم دعوت شده بودند که با پوشش‌های متنوع و گوناگون متناسب با فرهنگ خود در سالن همایش حضور داشتند"، افزوده است: بخشی از میهمانان برنامه از جامعه محترم اقلیت‌های مذهبی کشور بودند و با تن‌پوش سنتی و محلی خود در مراسم حاضر شده بودند که قبل از آغاز برنامه به طبقه دوم سالن راهنمایی شدند.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: با وجود همه این موارد، ضمن تقدیر از حساسیت دلسوزان نسبت به رعایت کامل موازین شرعی و فرهنگی و بویژه حجاب اسلامی، مساله بوجود آمده قابل اغماض نبوده و دستور پیگیری و برخورد با خاطیان صادر شده است.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

اطلاعیه/سرقت ارز و ریال از منزل نماینده کذب است

روابط عمومی دفتر سید تقی کبیری نماینده خوی در اطلاعیه ای اعلام کردند که سرقت ارز و ری...

رئیس اجرایی افغانستان ادعای پیروزی در انتخابات می کند

عبدالله عبدالله که  نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری افغانستان و رئیس اجرایی دولت کنونی اس...

رییس‌جمهور میزبان عزاداران حسینی

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی امروز در مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ک...

طرح اقدام ملی تولید مسکن با حضور رئیس‌جمهور آغاز شد +ویدئو

حسن روحانی رئیس‌جمهور ۵ شهریور در مراسم آغاز اجرای عملیات طرح اقدام ملی مسکن و افتتاح...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news