اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 29 مرداد 1398
10 دی 1397 10 دی 1397
20:48 20:48

اقای آشنا؛ یک نمایشگاه از دستاوردهای عملیات های فریب در این چند ساله بگذارید تا ما آشناتر شویم

دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: تفکر «من سرهنگ نیستم ها» چهار دهه است کشور را در مقاطع مختلف دچار تردید، جنگ ها و درگیری های دوگانه ی ساختگی کرده است.
آقای آشنا؛ شما که سال‌هاست عملیات فریب انجام می‌دهید!

به گزارش سلام نو، مهدی وکیل‌پور دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در یادداشتی به کنش‌گری مجازی جریان حامی دولت در ماجرای حاشیه‌ای که برای عملیات کربلای 4 ایجاد شد پرداخته است. متن این یادداشت را می‌خوانید: «آقای آشنا! شما که سال هاست عملیات فریب انجام می دهید، کربلای 5 هم دارید؟

انصافا کم کم داریم با این راهبرد نخ نما آشنا می شویم. تفکر «من سرهنگ نیستم ها» چهار دهه است کشور را در مقاطع مختلف دچار تردید، جنگ ها و درگیری های دوگانه ی ساختگی کرده است.

از ابتدای این راه چهل ساله خط «نمی توانیم، .... خطر دارد» را جریان آشنا به ذهنی دنبال می کند که مدام این کلیدواژه را با ابزارهایش در جامعه و مجموعه نظام پمپاژ می کند.

چقدر این واژه ها و جملات آشناست؛ این مذاکره را انجام دهیم اوضاع بهتر خواهد شد، این قرارداد را امضاء کنیم وضعیت خوب خواهد شد، اینجا سکوت کنیم شرایط مناسب خواهد شد و ... . فقط دارند زمان طلایی را از مردم و نظام می گیرند. به جز افسوس و حسرت داشته های قبلی، تنها سرمایه ای که عمرمان هست را شما تلف می کنید

شما که اینقدر آشنا به اسناد تاریخی هستید، تاریخ معاصر 200 ساله را مرور کنید. الحق که این خط سیر عقب نشینی و فریب را منطبق و نزدیک به این راهبرد آشنا می بینید. شما که هر چه می زنید فریب است. عملیات برجام هسته ای، عملیات برجام اشتغال و در یک کلام عملیات برجام ها، علی برکت ا.... این اسم های عملیات آشنا است؟ دریغ از یک خبر پیروزی و کربلای پنج.

پیشنهاد می کنم یک نمایشگاه از دستاوردهای عملیات های فریب در این چند ساله بگذارید تا ما آشناتر شویم. سوال خواهید کرد آشنا با چه چیزی؟ همین اساتید آشنا به عملیات های فریب چند وقت پیش که بحث کارشکنی نفوذی ها و دنباله روهای آمریکا در کشور مطرح شد، جنجال می کردند و می گفتند: اسناد و مدارک موضوع را ارائه دهید.

این نمایشگاه، سرنخ های خوبی از خط نفوذ آمریکا و کشورهای سلطه گر را در ایران بر ملا خواهد کرد و ما را با این راهبرد های نخ نما بیشتر آشنا خواهد کرد.»/مهر

اخبار مرتبط

icon news

رفیق‌دوست: از سه شعار «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی»، دو شعار استقلال و آزادی تحقق یافته است

رفیق دوست با بیان اینکه  سفره مردم به خاطر گرانی خیلی کمرنگ شده است، گفت:  در قطار ام...

آشنا: باید تلاش کنیم در کشور تعارضات را کاهش دهیم

مشاور رئیس جمهور با بیان اینکه رویکرد دولت در بحث‌ تحریم‌ها، رویکردی کاملاً صادقانه ...

عده‌ای فکر کردند دولت روحانی را می‌توان تضعیف کرد اما نظام را نه

«حسام‌الدین آشنا» با بیان اینکه عده ای فکر می کردند می توانند دولت را تضعیف کنند اما...

کربلای 4 با 13 هزار شهید و مجروح برای فریب دشمن بود؟

محسن رضایی، فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در صفحه توییتر خود عملیات "کرب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news