اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 27 مهر 1398
09 شهریور 1398 09 شهریور 1398
17:22 17:22
سخنگوی ستاد انتخابات کشور:

انتخابات مجلس 98 نقطه عطف جمهوری اسلامی است

سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به برگزاری 36 انتخابات در طول 40 سال دوره حاکمیت جمهوری اسلامی، انتخابات مجلس 98 را نقطه عطف جمهوری اسلامی ایران دانست

انتخابات نقطه عطف جمهوری اسلامی در سال جاری خواهد بود

به گزراش سلام نو، سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان رامسر با تاکید بر اینکه هفته دولت به پاسداشت خدمات و زحمات دولتمردان شهید رجایی و باهنر و شهدای عزیز دولت تعیین شده است، تصریح کرد: هفته دولت فرصتی است که دستاوردهای نظام و دولت را به جامعه بیان کنیم.

موسوی ادامه داد: فرصت دیگری که در این هفته به دست می آید، فرصت با مردم بودن است که بسیار با ارزش است زیرا می توانیم مطالبات آنان را بشناسیم و با برنامه ریزی دقیق، دغدغه‌هایشان را کم کنیم چون ما وظیفه‌ای جز خدمت به مردم نداریم.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور خطاب به مدیران و کارکنان شهرستان رامسر گفت: شما دائم در تلاش و زحمت برای ارائه بهترین نوع خدمت هستید که شایسته تقدیر است اما توقف بر آن، ممکن است ما را دچار خطا کند؛ لذا در خدمتگذاری به مردم باید همدل و همراه هم باشیم. به لطف خدا از زمان ورود به شهرستان، شاهد این نکته بودم که نهاد‌ها و ادارات شهرستان به صورت یک گروه هماهنگ هستند و در کنار هم صادقانه تلاش می‌کنند.

موسوی اظهار کرد: خدمتگزاری در نظام اسلامی توفیق است و باید شاکر باشیم که به این توفیق دست یافتیم و به نمایندگی نظام اسلامی خدمتگزار مردم هستیم.

وی با اشاره به اینکه هدف امروز ما و نظام مشخص است، تصریح کرد: دشمنی‌های بسیاری علیه کشور ما رقم می‌خورد و بیشتر هم خواهد شد اما همانند گذشته با وحدت از گردنه‌ها عبور خواهیم کرد.

سیداسماعیل موسوی به انتخابات اسفندماه ۹۸ نیز اشاره کرد و افزود: این انتخابات نقطه عطف جمهوری اسلامی در سال جاری خواهد بود و همه باید مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت را ملاک قرار دهیم تا به هدف موردنظر برسیم.

دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه در طول ۴۰ سال پس از انقلاب، ۳۶ انتخابات داشتیم که به طور میانگین شاهد حضور بالای ۶۰ درصد مردم بودیم، گفت: انتخابات  یک پروژه ملی است و همه باید در اجرای آن کمک کنند. قطعاً برای برگزاری انتخابات با تجمیع توانمندی همه مدیران شهرستان رامسر امیدواریم انتخاباتی خوب برگزار گرده و سندی دیگر بر اسناد پرافتخار این شهرستان بیفزاییم/ ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

ضرورت فهرست مستقل اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس

یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: برای دوره آینده مجلس اصلاح طلبان، اعتدالیون و اصولگرای...

توییت روحانی مقابله با افراط گرایی با زدن هشتگ انتخابات ۹۸

حسن روحانی در توئیتر خود درباره مقابله با افراط گرایی در کشور، ضمن تاکید بر اهمیت صند...

انتقاد مهر از دوقطبی سازی روحانی در آستانه انتخابات

خبرگزاری مهر در مطلبی با اشاره به سخنان امروز حسن روحانی در دانشگاه درباره دوگانه «تع...

تاجزاده: از 96 اصلاح‌طلبان دچار اختلاف راهبرد شدند

یک چهره برجسته اصلاح‌طلب گفت: بعد از حوادث سال ۹۶ ما اصلاح طلبان اختلاف نظر تحلیلی پی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news