اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 15 آذر 1398
09 شهریور 1398 09 شهریور 1398
17:22 17:22
سخنگوی ستاد انتخابات کشور:

انتخابات مجلس 98 نقطه عطف جمهوری اسلامی است

سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به برگزاری 36 انتخابات در طول 40 سال دوره حاکمیت جمهوری اسلامی، انتخابات مجلس 98 را نقطه عطف جمهوری اسلامی ایران دانست

انتخابات نقطه عطف جمهوری اسلامی در سال جاری خواهد بود

به گزراش سلام نو، سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور در مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان رامسر با تاکید بر اینکه هفته دولت به پاسداشت خدمات و زحمات دولتمردان شهید رجایی و باهنر و شهدای عزیز دولت تعیین شده است، تصریح کرد: هفته دولت فرصتی است که دستاوردهای نظام و دولت را به جامعه بیان کنیم.

موسوی ادامه داد: فرصت دیگری که در این هفته به دست می آید، فرصت با مردم بودن است که بسیار با ارزش است زیرا می توانیم مطالبات آنان را بشناسیم و با برنامه ریزی دقیق، دغدغه‌هایشان را کم کنیم چون ما وظیفه‌ای جز خدمت به مردم نداریم.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور خطاب به مدیران و کارکنان شهرستان رامسر گفت: شما دائم در تلاش و زحمت برای ارائه بهترین نوع خدمت هستید که شایسته تقدیر است اما توقف بر آن، ممکن است ما را دچار خطا کند؛ لذا در خدمتگذاری به مردم باید همدل و همراه هم باشیم. به لطف خدا از زمان ورود به شهرستان، شاهد این نکته بودم که نهاد‌ها و ادارات شهرستان به صورت یک گروه هماهنگ هستند و در کنار هم صادقانه تلاش می‌کنند.

موسوی اظهار کرد: خدمتگزاری در نظام اسلامی توفیق است و باید شاکر باشیم که به این توفیق دست یافتیم و به نمایندگی نظام اسلامی خدمتگزار مردم هستیم.

وی با اشاره به اینکه هدف امروز ما و نظام مشخص است، تصریح کرد: دشمنی‌های بسیاری علیه کشور ما رقم می‌خورد و بیشتر هم خواهد شد اما همانند گذشته با وحدت از گردنه‌ها عبور خواهیم کرد.

سیداسماعیل موسوی به انتخابات اسفندماه ۹۸ نیز اشاره کرد و افزود: این انتخابات نقطه عطف جمهوری اسلامی در سال جاری خواهد بود و همه باید مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت را ملاک قرار دهیم تا به هدف موردنظر برسیم.

دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه در طول ۴۰ سال پس از انقلاب، ۳۶ انتخابات داشتیم که به طور میانگین شاهد حضور بالای ۶۰ درصد مردم بودیم، گفت: انتخابات  یک پروژه ملی است و همه باید در اجرای آن کمک کنند. قطعاً برای برگزاری انتخابات با تجمیع توانمندی همه مدیران شهرستان رامسر امیدواریم انتخاباتی خوب برگزار گرده و سندی دیگر بر اسناد پرافتخار این شهرستان بیفزاییم/ ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

مطهری آمد

در آغازین ساعات شروع ششمین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجل...

قالیباف: قشر خاکستری غلط است!

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:اصطلاح قشر خاکستری غلط است زیرا باعث جداکردن مردم می شو...

آخرین آمار از تعداد داوطلبین انتخابات مجلس در روز پنجم ثبت نام

پنجمین روز از ثبت نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با...

آقای سخنگو وارد کارزار انتخابات مجلس شد + عکس

رامین مهمانپرست دیپلمات باسابقه کشورمان امروز در محل وزارت کشور حاضر و در انتخابات یا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news