اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 28 مهر 1398
11 شهریور 1398 11 شهریور 1398
23:23 23:23
در صورت موفقیت جلسه امشب رخ می دهد

چشمی از فردا در تمرین استقلال

 خبرها حاکی است که توافق کامل میان روزبه چشمی و استقلال انجام گرفته و فقط مسائل ریزی مانده که با حل شدن آنها، شماره چهار آبیها در سال های گذشته برای فصل جدید هم با این پیراهن به میدان خواهد رفت

به گزارش سلام نو، با اعلام نیاز استراماچونی باشگاه حدود دو هفته است که مذاکرات خود برای تمدید قرارداد با روزبه چشمی را از سر گرفته است و در این بین چند جلسه بین طرفین برگزار شده است.

اما قرار است امشب روزبه چشمی جلسه‌ای با امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار کند که اگر اتفاق خاصی نیفتد به احتمال فراوان مدافع استقلال در پایان این جلسه قرارداد خود را با آبی‌ها تمدید خواهد کرد.

در حال حاضر توافق کامل مالی بین چشمی و باشگاه استقلال انجام شده است و فقط مسائل کوچکی است که اگر آنها حل شود به احتمال فراوان شماره ۴ آبی‌ها از فردا در تمرین این تیم شرکت خواهد کرد.

امیرحسین فتحی که در حال تلاش برای جذب بازیکن در پست دفاع وسط و مهاجم است، با تمدید قرارداد روزبه چشمی به احتمال فراوان می تواند هواداران را از عملکرد خود در فصل نقل و انتقالات راضی کند.

در صورتیکه چشمی امشب با استقلال تمدید کند به همراه محمد دانشگر و سیاوش یزدانی مهره‌های اصلی دفاعی استقلال را در لیگ نوزدهم تشکیل خواهند داد.

امیرحسین فتحی امشب قرار است در برنامه فوتبال برتر شرکت کند و بعد از آن وارد جلسه با روزبه‌چشمی خواهد شد که خیلی ها امیدوارند خروجی آن تمدید قرارداد این مدافع باشد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

استراماچونی: فشار زیادی روی تیم در بازی‌های جام حذفی بود

آندره آ استراماچونی، سرمربی ایتالیلیی استقلال قبل از بازی با سایپا با خبرنگاران گفت و...

افشاگری پندار توفیقی درباره کودتا علیه استقلال +فیلم

معاون سابق باشگاه استقلال طی گفتگو با برنامه آنتن سکوت 15 ماهه خود را شکست و از سفرش ...

غلامپور روی کول استرا هم می پرد؟

بهزاد غلامپور دروازه بان اسبق استقلال و مربی دروازه‌بان های فعلی استقلال ما را یاد خو...

هافبک مصدوم استقلال برای بازی کردن پافشاری می کند

هافبک دفاعی استقلال تهران که از ناحیه مچ پا مصدوم شد، بدون آنکه زیر تیغ جراحی برود با...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news