اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 16 خرداد 1399
11 شهریور 1398 11 شهریور 1398
23:23 23:23
در صورت موفقیت جلسه امشب رخ می دهد

چشمی از فردا در تمرین استقلال

 خبرها حاکی است که توافق کامل میان روزبه چشمی و استقلال انجام گرفته و فقط مسائل ریزی مانده که با حل شدن آنها، شماره چهار آبیها در سال های گذشته برای فصل جدید هم با این پیراهن به میدان خواهد رفت

به گزارش سلام نو، با اعلام نیاز استراماچونی باشگاه حدود دو هفته است که مذاکرات خود برای تمدید قرارداد با روزبه چشمی را از سر گرفته است و در این بین چند جلسه بین طرفین برگزار شده است.

اما قرار است امشب روزبه چشمی جلسه‌ای با امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار کند که اگر اتفاق خاصی نیفتد به احتمال فراوان مدافع استقلال در پایان این جلسه قرارداد خود را با آبی‌ها تمدید خواهد کرد.

در حال حاضر توافق کامل مالی بین چشمی و باشگاه استقلال انجام شده است و فقط مسائل کوچکی است که اگر آنها حل شود به احتمال فراوان شماره ۴ آبی‌ها از فردا در تمرین این تیم شرکت خواهد کرد.

امیرحسین فتحی که در حال تلاش برای جذب بازیکن در پست دفاع وسط و مهاجم است، با تمدید قرارداد روزبه چشمی به احتمال فراوان می تواند هواداران را از عملکرد خود در فصل نقل و انتقالات راضی کند.

در صورتیکه چشمی امشب با استقلال تمدید کند به همراه محمد دانشگر و سیاوش یزدانی مهره‌های اصلی دفاعی استقلال را در لیگ نوزدهم تشکیل خواهند داد.

امیرحسین فتحی امشب قرار است در برنامه فوتبال برتر شرکت کند و بعد از آن وارد جلسه با روزبه‌چشمی خواهد شد که خیلی ها امیدوارند خروجی آن تمدید قرارداد این مدافع باشد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

علت غیبت فرشید اسماعیلی در بازی درون تیمی آبی ها

پزشک تیم فوتبال استقلال دلیل غیبت فرشید اسماعیلی در بازی درون تیمی آبی‌پوشان را اعلام...

فوتبالیست استقلال رستورانش را جمع کرد! + عکس

خسرو حیدری که رستوران زدنش سال گذشته سر و صدای زیادی به‌پا کرد حالا این رستوران را تع...

حاشیه‌سازی سرمربی استقلال در اینستاگرام + عکس

فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال با انتشار متنی کنایه‌آمیز در اینستاگرام باعث واکنش کار...

واکنش گلر استقلال به شایعات + عکس

سیدحسین حسینی دروازه بان تیم استقلال که این روزها حواشی عجیبی برایش به وجود آمده است ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news