اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
12 شهریور 1398 12 شهریور 1398
15:21 15:21

بحران فوتبالی ایران و عربستان حل می‌شود؟

چند سالی می‌شود که خاطر درگیری‌ها سیاسی ایران و عربستان تیم‌های ایرانی از امکان میزبانی محروم هستند و تیم‌های این دو کشور در کشوری ثالث به میدان می‌روند که عموما عربستان در آن تماشاگر بیشتری دارد.

به گزارش سلام نو، چند سالی است که تیم های ایرانی و عربستانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برابر هم در حالی به میدان می روند که کشورهای امارات، عمان و قطر میزبان این مسابقات هستند و هیچ دیداری بین دو کشور در ورزشگاه اختصاصی هر باشگاه انجام نمی شود.


طبق اعلام رسانه های عربستانی قرار است در اواخر ماه سپتامبر جلسه ای در کنفدراسیون فوتبال آسیا برای این موضوع برگزار شود و مسئولان در تلاش هستند که این مشکل را برطرف‌کنند تا تیم های ایرانی در عربستان و تیم های عربستانی در ایران بتوانند بازی کنند و از امتیاز میزبانی خود به طور کامل استفاده کنند.

در لیگ قهرمانان امسال و در منطقه غرب ۴ تیم باقی مانده اند که سه تیم آن عربستانی است ، شاید اگر بازی برگشت ذوب اهن و الاتحاد در اصفهان برگزار می شد می توانستیم امیدوار به صعود باشیم.

در لیگ قهرمانان فصل آتی، تیم های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهر خودرو به نمایندگی از ایران حضور خواهند داشت و در سوی مقابل از عربستان تیم های الاهلی، الهلال، النصر و التعاون در اسیا حضور دارند.

اخبار مرتبط

icon news

گل‌محمدی پرسپولیس را تهدید به استعفا کرد

سرمربی پرسپولیس گفت: اگر باشگاه تصمیمی برای اعضای هیات مدیره نگیرد، از سمت خود کناره‌...

پرسپولیسی‌ها باکالدرون به توافق می‌رسند

 مهدی خواجوند معاون حقوقی پرسپولیس اعلام کرد: پالس های مثبتی از کالدرون گرفته‌ایم و م...

حضور سیدجلال حسینی در محل باشگاه پرسپولیس

 سیدجلال حسینی  کاپیتان پرسپولیس ظهر امروز به محل این باشگاه مراجعه کرده است.

پرسپولیس محکوم به پرداخت 745 هزار دلار به کالدرون شد

فیفا پرسپولیس را به پرداخت رقمی نزدیک به ۷۵۰ هزار دلار محکوم کرده است.  

دیدگاه خود را بنویسید

icon news