اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
12 شهریور 1398 12 شهریور 1398
20:10 20:10

معرفی خلاق ترین،پاسور و شوتزن لیگ +عکس

با پایان هفته دوم لیگ برتر آمارهای جالبی منتشر شده است از جمله آمار ۹۸ درصد دقت در پاس  که تعلق گرفته به امین پور علی بازیکن تیم گل گهر سیرجان .

به گزارش سلام نو، بر اساس آمار یازده.کام از تمام بازیکنان حاضر در هفته دوم رقابت ها عناوین خلاق ترین،شوت زن و پاسورترین به سه بازیکن از تیم های استقلال ،شهر خودرو و گل گهر سیرجان تقدیم شد.

شوتزن هفته


اکبر صادقی در هفته دوم لیگ برتر بیش از هر بازیکن دیگری به سمت دروازه حریف ضربه زد. کاپیتان شهرخودرو در بازی با شاهین، ۴ شوت از ۱۵ شوت تیم اش را زد و با گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند نقش مهمی در پیروزی تیم اش داشت و نمره فنی ۸.۲ را کسب کرد.


پاسور هفته

امین پورعلی هافبک دفاعی جوان گل گهر، در بازی با سایپا ۱۰۸ پاس داد. گل گهر در این بازی ۶۴ درصد مالکیت توپ داشت و ۶۳۴ پاس، بین بازیکنان تیم سیرجانی رد و بدل شد. پورعلی با ۱۰۸ پاس و دقت پاس ۹۸درصد، رکورددار تعداد و دقت پاس در هفته دوم لیگ برتر بود و نمره فنی ۶.۵ را به دست آورد.

خلاق هفته


مهدی قائدی در بازی با فولاد، به عنوان وینگر چپ به میدان رفت و آزادی عمل زیادی داشت. وینگر ۲۰ ساله استقلال در این بازی ۷ بار اقدام به دریبل مدافعین حریف کرد و ۳ بار توانست از سد یار روبرو بگذرد و با ارسال ۱ پاس کلیدی و ۵ سانتر، نقش پررنگی در طراحی حملات استقلال داشت. قائدی در این بازی ۱ بار هم با دریبل مدافع فولاد، خودش را در موقعیت گلزنی قرار داد که شوت او از زاویه بسته توسط گردان مهار شد.

اخبار مرتبط

icon news

پرسپولیس بلیت‌های دیدار گل‌گهر را ارزان کرد

قیمت بلیت دیدار پرسپولیس و گل گهر با تصمیم مدیران این باشگاه کاهش یافت .

استقبال لمپارد از بخشش چلسی

فرانک لمپارد، مربی موفق تیم فوتبال چلسی با استقبال از رای بازگشت چلسی به پنجره نقل و ...

اعلام ترکیب استقلال مقابل شهرخودرو

آندره‌آ استراماچونی ۱۱ بازیکن اصلی تیمش برابر شهر خودرو را مشخص کرد.

استقلال کدام بازیکنان را به مصاف شهر خودرو می‌فرستد؟

بازی امروز استقلال با شهرخودرو یکی از بازی های بزرگ نیم فصل است و استقلال امید دارد ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news