اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
12 شهریور 1398 12 شهریور 1398
20:10 20:10

معرفی خلاق ترین،پاسور و شوتزن لیگ +عکس

با پایان هفته دوم لیگ برتر آمارهای جالبی منتشر شده است از جمله آمار ۹۸ درصد دقت در پاس  که تعلق گرفته به امین پور علی بازیکن تیم گل گهر سیرجان .

به گزارش سلام نو، بر اساس آمار یازده.کام از تمام بازیکنان حاضر در هفته دوم رقابت ها عناوین خلاق ترین،شوت زن و پاسورترین به سه بازیکن از تیم های استقلال ،شهر خودرو و گل گهر سیرجان تقدیم شد.

شوتزن هفته


اکبر صادقی در هفته دوم لیگ برتر بیش از هر بازیکن دیگری به سمت دروازه حریف ضربه زد. کاپیتان شهرخودرو در بازی با شاهین، ۴ شوت از ۱۵ شوت تیم اش را زد و با گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند نقش مهمی در پیروزی تیم اش داشت و نمره فنی ۸.۲ را کسب کرد.


پاسور هفته

امین پورعلی هافبک دفاعی جوان گل گهر، در بازی با سایپا ۱۰۸ پاس داد. گل گهر در این بازی ۶۴ درصد مالکیت توپ داشت و ۶۳۴ پاس، بین بازیکنان تیم سیرجانی رد و بدل شد. پورعلی با ۱۰۸ پاس و دقت پاس ۹۸درصد، رکورددار تعداد و دقت پاس در هفته دوم لیگ برتر بود و نمره فنی ۶.۵ را به دست آورد.

خلاق هفته


مهدی قائدی در بازی با فولاد، به عنوان وینگر چپ به میدان رفت و آزادی عمل زیادی داشت. وینگر ۲۰ ساله استقلال در این بازی ۷ بار اقدام به دریبل مدافعین حریف کرد و ۳ بار توانست از سد یار روبرو بگذرد و با ارسال ۱ پاس کلیدی و ۵ سانتر، نقش پررنگی در طراحی حملات استقلال داشت. قائدی در این بازی ۱ بار هم با دریبل مدافع فولاد، خودش را در موقعیت گلزنی قرار داد که شوت او از زاویه بسته توسط گردان مهار شد.

اخبار مرتبط

icon news

مخالفت سازمان لیگ با لغو بازی‌های لیگ برتر

سازمان لیگ اعلام کرد که فقط بازی‌های تیم‌هایی لغو می‌شود که بیش از ۲۵ درصد اعضای تیم ...

برنامه مسابقات لیگ برتر اعلام شد

 برنامه مسابقات هفته بیست و پنجم تا بیست و هفتم لیگ برتر نوزدهم اعلام شد.

اسامی محرومان هفته بیست و سوم لیگ برتر

سازمان لیگ فوتبال ایران اسامی محرومان هفته بیست و سوم لیگ برتر را اعلام کرد.

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز ادامه لیگ برتر/تصاویر

آخرین جلسه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران زیر نظر یحیی گل محمدی برگزار شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news