اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
13 شهریور 1398 13 شهریور 1398
11:20 11:20
دنی کارواخال، مدافع رئال مادرید اعلام کرد

انتقال نیمار شایعه بود

مدافع رئال مادرید گفت شک داشته که اصلا انتقال نیمار به رئال مادرید بحث جدی‌ای بوده باشد.

به گزارش سلام نو، دنی کارواخال، مدافع رئال مادرید می‌گوید در طول تابستان با وجود شایعات بسیار، درباره انتقال نیمار به رئال شک داشته. او از هم‌تیمی‌هایش خواست موضوع انتقال ستاره برزیلی یا پل پوگبا را فراموش کرده و از این به بعد فقط روی تیم‌شان تمرکز داشته باشند.

نیمار در طول تابستان با شایعات و گمانه‌زنی‌های متعددی درباره خروجش از پاری سن ژرمن روبرو بود و با اینکه اکثر شایعات نشان می‌داد که او احتمالا به بارسا خواهد پیوست ولی نام رئال مادرید هم به عنوان یک مقصد احتمالی جدی برای ستاره برزیلی مطرح شده بود.

کارواخال می‌گوید پیوستن نیمار و پوگبا در طول تابستان یکی از موضوعاتی بوده که بازیکنان رئال درباره آن صحبت می‌کرده‌اند ولی دفاع راست رئال می‌گوید او از ابتدا نسبت به احتمال پیوستن نیمار به این تیم مشکوک بوده.

کارواخال در این باره گفت:" هر روز یک خبر منتشر می‌شد. یک روز می‌گفتند نیمار به بارسا پیوسته و کار تمام شده، یک روز می‌گفتند نیمار به رئال می‌پیوندد و روز بعد می‌گفتند نه، او در PSG ماندگار است".

مدافع رئال در ادامه گفت:" ما از هم‌تیمی‌های برزیلی‌مان پرسیدیم و آنها گفتند در این مورد چیزی نمی‌دانند. من خودم اما شک داشتم. نیمار یکی از پنج بازیکن برتر یا سه بازیکن برتر دنیا است. ورود بازیکنی مثل او به هر تیمی اتفاق خوبی است و با استقبال مواجه می‌شود".

کارواخال در ادامه صحبتهایش گفت:" ما همین هستیم که همه می‌بینند. از این به بعد دیگر نمی‌توانیم درباره کسی فکر کنیم که در تیم ما نیست"./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

یکه تازی پاری سن ژرمن در صدر جدول لوشامپیونه

پاری سن ژرمن توانست در ادامه هفته هجدهم رقابت های لیگ فرانسه با نتیجه سه بر یک برابر ...

چرا پاری سن ژرمن تیاگو سیلوا را نمی‌خواهد؟

تیاگو سیلوا مدافع برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن قراردادش تمدید نخواهد شد و در زمستان این...

جریمه حرکت جنجالی نیمار و کاوانی چه خواهد بود؟

محرومیت و جریمه در انتظار نیمار و کاوانی دو ستاره پاری سن ژرمن است که قبل از دیدار بر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news