اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
13 شهریور 1398 13 شهریور 1398
12:00 12:00

مهران نجفی در رایکا بابل ماند

سایت رسمی باشگاه رایکا بابل اعلام کرد مهران رجبی به علت فشار اتفاقات پیش‌بینی نشده و مشکلات مالی بسیار زیاد باشگاه از سمت خود استعفا داد که با نپذیرفتن این استعفا از طرف مدیرعامل، ایشان در سمت خود باقی ماند.

به گزارش سلام نو، علی فاریابی‌دوست مدیرعامل باشگاه رایکا بابل درخصوص اتفاقات اخیر گفت: مهران نجفی شب گذشته به علت فشار زیاد ناشی از مشکلات باشگاه استعفا داد اما نپذیرفتم. تعداد زیادی از بازیکنان در تماس با من، خواستند در هر شرایطی آقای مهران به کار خود ادامه دهد.

وی افزود: با وجود فرصت اندک برای تشکیل تیم، در ۴ بازی گذشته خیلی خوب بازی کردیم. به این تیم امیدوارم و روز به روز بهتر خواهیم شد. متاسفانه به دلیل اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی، با مشکلات جدی مالی روبرو شدیم که همین امر تمرکز لازم را از بازیکنان و کادر فنی تیم گرفت.

فاریابی دوست می گوید: هواداران رایکا سرمایه‌های اصلی تیم هستند. در بازی با نود ارومیه حتی در ورزشگاه هوادار داشتیم. متاسفانه برخی هوادار نماها نمی‌خواهند فوتبال بابل روزهای خوشی را ببیند که از مردم می‌خواهم فریب چنین اشخاصی را نخورند و از باشگاه حمایت کنند.

وی ادامه داد: هم در بحث اقامت بازیکنان و هم در هزینه‌های جاری مربوط به اردو و سفر و ... با مشکل جدی مواجهیم و انتظار داریم مسئولین تا حل مشکل اصلی، کمک کنند. امیدواریم این مشکلات هرچه زودتر حل شود تا بتوانیم با قدرت و تمرکز کامل ادامه لیگ را پشت سر گذاشته و نتایج درخوری بگیریم./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

علی نظرمحمدی از سپیدرود جدا شد

باشگاه سپیدرود رشت در بیانیه‌ای اعلام کرد همکاری این تیم با علی نظرمحمدی، سرمربی‌ تیم...

نصرتی: ما صعود می‌کنیم

محمد نصرتی سرمربی تیم گل ریحان پس از پیروزی برابر خوشه طلایی گفت که تیمش مدعی صعود اس...

باشگاه دسته یکی امتیازش را به تیم دسته دویی فروخت!

 باشگاه کارون اروند خرمشهر که فصل پیش با تلاش بازیکنان و حمایت هوادران در لیگ یک ماند...

شاگردان بگوویچ همچنان در صدر

شاگردان بگوویچ با تساوی در بازی اخیر خود همچنان در صدر لیگ دسته یک قرار دارند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news