اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 16 آذر 1398
13 شهریور 1398 13 شهریور 1398
14:42 14:42

بارسا حتی بدون نیمار قهرمان اروپا می‌شود+عکس

وزنامه ی اسپانیایی مارکا چاپ مادرید در پرسشی نظر هواداران بارسا را درباره احتمال قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا پرسیده و ۵۹ درصد هوداران این تیم کاتالالونی‌یایی معتقد هستند که این تیم حتی بدون نیمار هم فاتح بی رقیب اروپا خواهد بود.

فصل نقل و انتقالات در حالی به پایان رسید که بارسلونا سرانجام موفق به جذب نیمار نشد.

به گزارش سلام نو، بارسلونا اگر چه در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستان موفق به جذب ستاره ی برزیلی و ناراضی پاری سنت ژرمن نشد اما هواداران این تیم با وجود خرید هایی مثل گریزمان و دی یانگ و درخشش همیشگی مسی، همچون فصول گذشته، حتی بیشتر امیدوار به کسب ششمین لیگ قهرمانان خود هستند.


در همین رابطه روزنامه ی اسپانیایی مارکا چاپ مادرید در یک سوال سه گزینه ای نظر هواداران این تیم کاتالانی را در مورد احتمال قهرمانی بارسلونا در فصل پیش روی لیگ قهرمانان اروپا جویا شد‌‌.


مارکا با عنوان "به نظر شما بارسلونا موفق به کسب لیگ قهرمانان خواهد شد؟" این سوال را مطرح کرده است؛ نکته ی جالب اما به گزینه های مطرح شده ی این سوال بر می گردد که علاوه بر "بله" و "خیر" گزینه ای دیگر با عنوان " اگر نیمار به بارسلونا باز میگشت"در میان گزینه ها به چشم می خورد.


هواداران آبی اناری ها اما با اتفاق نظر ۵۹ درصدی معتقد هستند بارسلونا امسال موفق به کسب لیگ قهرمانان میشود؛ ۱۵ درصد از شرکت کننده های این نظر سنجی معتقدند اگر نیمار به جمع آبی اناری ها باز می‌گشت این تیم موفق به کسب این عنوان می شد؛ ۲۶ درصد باقی مانده هم بر این باورند که بارسلونا امسال هم در کسب عنوان لیگ قهرمانان اروپا ناکام خواهد ماند.

اخبار مرتبط

icon news

مسی: مانه بهترین بازیکن جهان است

لیونل مسی اعلام کرد به مانه به عنوان بهترین بازیکن جهان رای داده است.

تمدید قرارداد آتسو فاتی با آبی و اناری ها

ستاره جوان بارسلونا قرارداد خود را با این تیم تا سه سال دیگر تمدید کرد و گفت: لاماسیا...

مسی بهترین بازیکن جهان است!

هوملس مدافع بوروسیا دورتموند به ستایش لیونل مسی پرداخت و گفت او بهترین بازیکن دنیا اس...

درگیری پلیس لیورپول با تماشاچیان ناپولی

پلیس لیورپول جمعی از هواداران ناپولی را در این شهر به دلیل ایجاد مزاحمت و اغتشاش دستگ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news