اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
13 شهریور 1398 13 شهریور 1398
14:42 14:42

بارسا حتی بدون نیمار قهرمان اروپا می‌شود+عکس

وزنامه ی اسپانیایی مارکا چاپ مادرید در پرسشی نظر هواداران بارسا را درباره احتمال قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا پرسیده و ۵۹ درصد هوداران این تیم کاتالالونی‌یایی معتقد هستند که این تیم حتی بدون نیمار هم فاتح بی رقیب اروپا خواهد بود.

فصل نقل و انتقالات در حالی به پایان رسید که بارسلونا سرانجام موفق به جذب نیمار نشد.

به گزارش سلام نو، بارسلونا اگر چه در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستان موفق به جذب ستاره ی برزیلی و ناراضی پاری سنت ژرمن نشد اما هواداران این تیم با وجود خرید هایی مثل گریزمان و دی یانگ و درخشش همیشگی مسی، همچون فصول گذشته، حتی بیشتر امیدوار به کسب ششمین لیگ قهرمانان خود هستند.


در همین رابطه روزنامه ی اسپانیایی مارکا چاپ مادرید در یک سوال سه گزینه ای نظر هواداران این تیم کاتالانی را در مورد احتمال قهرمانی بارسلونا در فصل پیش روی لیگ قهرمانان اروپا جویا شد‌‌.


مارکا با عنوان "به نظر شما بارسلونا موفق به کسب لیگ قهرمانان خواهد شد؟" این سوال را مطرح کرده است؛ نکته ی جالب اما به گزینه های مطرح شده ی این سوال بر می گردد که علاوه بر "بله" و "خیر" گزینه ای دیگر با عنوان " اگر نیمار به بارسلونا باز میگشت"در میان گزینه ها به چشم می خورد.


هواداران آبی اناری ها اما با اتفاق نظر ۵۹ درصدی معتقد هستند بارسلونا امسال موفق به کسب لیگ قهرمانان میشود؛ ۱۵ درصد از شرکت کننده های این نظر سنجی معتقدند اگر نیمار به جمع آبی اناری ها باز می‌گشت این تیم موفق به کسب این عنوان می شد؛ ۲۶ درصد باقی مانده هم بر این باورند که بارسلونا امسال هم در کسب عنوان لیگ قهرمانان اروپا ناکام خواهد ماند.

اخبار مرتبط

icon news

گلزنی به موقع سوارز بارسلونا را نجات داد + عکس

لوییز سوارز مهاجم اروگوئه ای بارسلونا  گل مهمی برای تیمش مقابل اسپانیول به ثمر رساند.

خط و نشان بارسلونا برای مدعیان قهرمانی در لالیگا اسپانیا/تصاویر

تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا با برتری قاطع چهار بر یک مقابل ویارئال برای سایر مدعیان خ...

ادامه صدرنشینی رئال مادرید با برد مقابل ختافه در لالیگا اسپانیا/تصاویر

تیم فوتبال رئال مادرید با برد خفیف مقابله ختافه صدرنشینی اش در لالیگا اسپانیا را تثبی...

ژاوی به بارسلونا می‌آید

مطابق اعلام رسانه‌های معتبر فوتبال ژاوی با هدایت بارسلونا برای فصل موافقت کرده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news