اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 26 تیر 1399
13 شهریور 1398 13 شهریور 1398
15:06 15:06

کدام بازیکنان لیگ برتر مشکل قلبی دارند؟

زهره هراتیان رئیس ایفمارک یا مرکز پزشکی فیفا در ایران با اشاره به این که به برخی بازیکنان اعلام شده که شرایط بازی در لیگ برتر را ندارند گفت: به خود بازیکن و باشگاه اعلام کرده‌ایم و با وجود قوانین فیفا نمی‌توانیم اسامی را عمومی اعلام کینم.

به گزارش سلام نو،امروز خبری منتشر شد که براساس آن چند بازیکن لیگ برتری به دلیل آنچه حفظ سلامت خودشان عنوان شده نتوانسته اند مجوز حضور در لیگ برتر را بگیرند . زهره هراتیان رئیس ایفمارک یا مرکز پزشکی فیفا در ایران در این ارتباط به "ورزش سه " گفت:" با توجه به قوانینی که وجود دارد ما اجازه نداریم که اسم این بازیکنان و باشگاهشان را اعلام کنیم ما تنها به خود بازیکن و باشگاه اعلام کرده ایم که شرایط برای حضور در لیگ برتر را ندارند."
او درباره اینکه این بازیکنان ایرانی بوده اند یا خارجی گفت:« این بازیکنان ایرانی هستند. چند بازیکن خارجی که مشکل داشتند تا به مرحله کمیسیون برسد را خود باشگاه ها نخواستند.» هراتیان همچنین با اشاره به اینکه سال گذشته هم بازیکنانی بودند که مشکلاتی داشتند افزود:« بله برخی بازیکنان امسال و سال گذشته بودند که مشکلاتی داشتند اما این مشکلات حل شدنی بود و آن ها با بستری شدن یکی دو روزه در بیمارستان توانستند مشکلشان را حل کرده و مجوز بازی بگیرند. اما بازیکنانی که مجوز نگرفته اند مشکل قلبی دارند.»
او اضافه کرد:« فیفا بشدت روی این موضوع حساس است که بازیکنان مشکلات قلبی نداشته باشند چرا که نمی خواهد بازیکنی در وسط بازی به خاطر ایست قلبی دچار مشکل شده یا فوت کند.»
دکتر هراتیان همچنین گفت:« ما کمیسیونی داریم که تمام آزمایش ها را انجام می دهند و واقعا خوشحال هستیم که توانستند این مشکلات را تشخیص بدهند. من حتی پرونده های این بازیکنان را برای پزشکانی در آلمان و آفریقای جنوبی که عضو کمیسیون پزشکی فیفا هستند فرستادم تا نظر آن ها را بپرسم و آن ها هم گفتند که صلاح نیست ورزش حرفه ای انجام بدهند.»

اخبار مرتبط

icon news

مانوئل پیگرینی به فوتبال بازگشت

سرمربیگری رئال بتیس در دو سال اخیر فراز و فرودهای بسیاری داشته و حالا مانوئل پیگرینی ...

سرپرست روابط عمومی استقلال بعد از یک روز استعفا داد

سهیل گوهری که روز گذشته به عنوان مسئول روابط عمومی استقلال منصوب شده بود امروز به دلی...

سرمربی سابق رئال هم کرونایی شد

تست کرونای سرمربی سابق رئال مثبت اعلام شد.

پای کرونا روی گلوی لیگ برتر / فدارسیون به تعطیلی لیگ رضایت می‌دهد؟

باید دید در این وضعیت که بازیکنان دیگر تیم‌ها هم در حال ابتلا به کرونا هستند و وضع بر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news