اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
13 شهریور 1398 13 شهریور 1398
15:06 15:06

کدام بازیکنان لیگ برتر مشکل قلبی دارند؟

زهره هراتیان رئیس ایفمارک یا مرکز پزشکی فیفا در ایران با اشاره به این که به برخی بازیکنان اعلام شده که شرایط بازی در لیگ برتر را ندارند گفت: به خود بازیکن و باشگاه اعلام کرده‌ایم و با وجود قوانین فیفا نمی‌توانیم اسامی را عمومی اعلام کینم.

به گزارش سلام نو،امروز خبری منتشر شد که براساس آن چند بازیکن لیگ برتری به دلیل آنچه حفظ سلامت خودشان عنوان شده نتوانسته اند مجوز حضور در لیگ برتر را بگیرند . زهره هراتیان رئیس ایفمارک یا مرکز پزشکی فیفا در ایران در این ارتباط به "ورزش سه " گفت:" با توجه به قوانینی که وجود دارد ما اجازه نداریم که اسم این بازیکنان و باشگاهشان را اعلام کنیم ما تنها به خود بازیکن و باشگاه اعلام کرده ایم که شرایط برای حضور در لیگ برتر را ندارند."
او درباره اینکه این بازیکنان ایرانی بوده اند یا خارجی گفت:« این بازیکنان ایرانی هستند. چند بازیکن خارجی که مشکل داشتند تا به مرحله کمیسیون برسد را خود باشگاه ها نخواستند.» هراتیان همچنین با اشاره به اینکه سال گذشته هم بازیکنانی بودند که مشکلاتی داشتند افزود:« بله برخی بازیکنان امسال و سال گذشته بودند که مشکلاتی داشتند اما این مشکلات حل شدنی بود و آن ها با بستری شدن یکی دو روزه در بیمارستان توانستند مشکلشان را حل کرده و مجوز بازی بگیرند. اما بازیکنانی که مجوز نگرفته اند مشکل قلبی دارند.»
او اضافه کرد:« فیفا بشدت روی این موضوع حساس است که بازیکنان مشکلات قلبی نداشته باشند چرا که نمی خواهد بازیکنی در وسط بازی به خاطر ایست قلبی دچار مشکل شده یا فوت کند.»
دکتر هراتیان همچنین گفت:« ما کمیسیونی داریم که تمام آزمایش ها را انجام می دهند و واقعا خوشحال هستیم که توانستند این مشکلات را تشخیص بدهند. من حتی پرونده های این بازیکنان را برای پزشکانی در آلمان و آفریقای جنوبی که عضو کمیسیون پزشکی فیفا هستند فرستادم تا نظر آن ها را بپرسم و آن ها هم گفتند که صلاح نیست ورزش حرفه ای انجام بدهند.»

اخبار مرتبط

icon news

استقبال لمپارد از بخشش چلسی

فرانک لمپارد، مربی موفق تیم فوتبال چلسی با استقبال از رای بازگشت چلسی به پنجره نقل و ...

دمبله با گریه زمین را ترک کرد+ عکس

مصدومیت بار دیگر بلای جان عثمان دمبله شد و این بازیکن نتوانست به بازی برابر دورتموند ...

رکوردهای خاص دنیا فوتبال+کلیپ

یکی از لذت‌های قدیمی دنیای فوتبال اطلاع از رکوردهاست؛ رکوردهایی که هر چند سال یک‌بار ...

زنبورهای آلمانی از شکست فرار کردند

پادربورن در یک بازی نفس گیر توانست در یک نیمه به دورتموند سه گل بزند اما زردپوشان در ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news