اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
13 شهریور 1398 13 شهریور 1398
15:26 15:26
امره جان:

از اینکه من را بازی دادند واقعا عصبانی هستم

امره جان، بازیکن ترک تبار تیم یوونتوس که در تابستان در آستانه جدایی از تیم ایتالیایی قرار دادشت به درخواست سران این تیم در ایتالیا ماند ولی در نهایت روز گذشته از فهرست این تیم برای لیگ قهرمانان خط خورد تا حسابی از ساری عسبانی باشد.

به گزارش سلام نو، امره جان در تابستان خواهان جدایی از یوونتوس بود و پی اس جی نیز سخت علاقه مند بود تا او را به خدمت بگیرد اما در نهایت ستاره ترک تبار آلمانی راضی شد در یووه بماند اما روز گذشته در میان ناباوری از فهرست تیمش برای لیگ قهرمانان خط خورد. اتفاق مشابهی برای ماریو مانژوکیچ رخ داد اما ستاره کروات 33 ساله تقریبا انتظار این مهم را داشت و در تابستان تلاش زیادی نیز برای جدایی کرد. انتظار می رود هر دو بازیکن در ژانویه از یوونتوس جدا شوند.

امره جان که در اردوی تیم ملی آلمان حضور دارد، در مورد خط خوردن خود از فهرست لیگ قهرمانان یوونتوس گفت:« برای من بسیار غیرمنتظره بود؛ چون هفته گذشته قول متفاوتی به من داده بودند. دیروز مائوریتزیو ساری(سرمربی یووه) با من تماس گرفت و مکالمه ما بیشتر از یک دقیقه هم طول نکشید و بدون هیچ توضیحی خبر داد که از فهرست لیگ قهرمانان خط خورده ام. از حرف های او شوکه شدم و اصلا باورم نمی شد. توضیحی برای این ندارم و  تا الان هیچکس هم برای من شفاف سازی نکرده است.»

امره ادامه داد:« من و ایجنتم در تابستان با چند باشگاه از جمله پی اس جی مذاکره کردیم ولی پس از صجبت با یوونتوس قانع شدم که بمانم و شرط من نیز بازی در لیگ قهرمانان بود. این وعده را نیز به من دادند اما یک روز پس از اتمام نقل و انتقالات من را از تیم بیرون گذاشتند. از اینکه من را اینگونه بازی دادند واقعا عصبانی هستم. من می خواهم و باید در لیگ قهرمانان بازی کنم. در بازگشت با سران باشگاه در این مورد صحبت خواهم کرد.»

احتمال بازی در لیگ ترکیه:« چرا که نه؟ وقتی کمی سنم بالاتر برود، ترکیه گزینه ای خوب برای بازی کردن خواهد بود. می توانم یک روز خودم را در استانبول و بازی برای یکی از تیم های بزرگ این شهر تصور کنم. استانبول شهر فوق العاده ای برای زندگی است.»

اخبار مرتبط

icon news

رفتار عجیب رونالدو با یک جیمی‌جامپ + تصاویر

 جیمی جامپی که در آخر بازی یوونتوس و لورکوزن داخل زمین آمد و گردن رونالدو را گرفت باع...

آزمون با گل به خودی زنیت را نابود کرد!

سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت با یک گل به خودی در شب شکست تلخ و حذف تیمش از لیگ قهرما...

لیورپول و ناپولی به یک هشتم لیگ قهرمانان راه یافتند

لیورپول و ناپولی با شکست حریفانشان به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد...

هافبک با تجربه استرالیا از تیم ملی خداحافظی کرد

مارک میلیگان هافبک با تجربه تیم ملی استرالیا بعد از هشتاد بازی ملی تصمیم به خداحافظی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news