اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 20 تیر 1399
14 شهریور 1398 14 شهریور 1398
10:20 10:20

کلینزمن: مدیر عامل نخواهم شد

کلینزمن، اسطوره فوتبال آلمان که مدتی است در حال مذاکره با باشگاه اشتوتگارت برای پست مدیرعاملی است، امروز اعلام کرد این پست را قبول نمی‌کند. 

به گزارش سلام نو، یورگن کلینزمن، اسطوره فوتبال آلمان اعلام کرد برای بدست آوردن پست مدیریت عامل باشگاه اشتوتگارت که در حال حاضر خالی است در انتخابات درون باشگاهی شرکت نخواهد کرد. کلینزمن علت این تصمیم خود را فقدان انگیزه کافی در باشگاه اشتوتگارت اعلام کرد.

کلینزمن 55ساله در فاصله سالهای 1984 تا 1989 در این باشگاه آلمانی بود که توانست به عنوان یک مهاجم برای خود نامی دست و پا کند. او در سال 1989 اشتوتگارت را ترک کرد و به اینتر پیوست و دوران درخشش او به عنوان یکی از ستاره‌های بزرگ فوتبال آلمان از همان زمان آغاز شد.

کلینزمن از چند ماه پیش در حال مذاکره با باشگاه اشتوتگارت برای پذیرش پست مدیر عاملی است ولی حالا رسما اعلام کرده که این پست را نخواهد پذیرفت. اشتوتگارت در حال حاضر در لیگ دسته دوی آلمان حضور دارد.

کلینزمن در یک بیانیه اعلام کرد:" من امروز به رئیس شورای مدیریتی باشگاه اشتوتگارت اعلام کردم که در مذاکرات آینده درباره پست مدیریت عامل این باشگاه و هیچ پست دیگری در باشگاه شرکت نخواهم کرد. مذاکرات ما به هیچ نتیجه‌ای نرسیده و علتش فقدان انگیزه کافی در اشتوتگارت بوده است. من مثل همیشه برای اشتوتگارت آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم هر چه سریعتر به لیگی که به آن تعلق دارد برگردد"./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

الکس نوری سرمربی موقت هرتابرلین شد

یورگن کلینزمن از هدایت باشگاه هرتابرلین آلمان استعفا داد تا الکس نوری سرمربی ایرانی ا...

استعفای کلینزمن از سرمربیگری هرتابرلین!

یورگن کلینزمن، از سمت سرمربیگری‌اش در هرتابرلین استعفا داد.

مدرک سرمربی گری برای کلینزمن دردرساز شد

یورگن کلینزمن برای حضور در بوندسلیگا و نشستن روی نیمکت هرتابرلین باید مدرک معتبر سرمر...

من اسطوره نیستم!

کریم بنزما، ستاره کهنه‌کار فرانسوی رئال مادرید با دستیابی به رکورد 50 گل زده در رقابت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news