اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
14 شهریور 1398 14 شهریور 1398
10:55 10:55

خوشحالی کلمنت لنگله از نیامدن نیمار

 مدافع بارسلونا اعلام کرد دوران خیلی سختی را گذرانده و خوشحال است بالاخره همه چیز تمام شده و نیمار به باشگاه بارسلونا نیامده است.

به گزارش سلام نو، کلمنت لنگله، مدافع بارسلونا می‌گوید از اینکه دیگر لازم نیست هر روز و هر لحظه شایعات مربوط به احتمال پیوستن نیمار به باشگاهش را بشنود واقعا خوشحال است.

امسال تابستان شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره انتقال نیمار داغ‌ترین اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال بود و روز و ساعتی نبود که شایعه یا تحلیلی در این باره منتشر نشده و ادعایی درباره این انتقال انجام نشود. اما در نهایت اتفاقی نیفتاد و ستاره برزیلی برای سومین فصل پیاپی در پاری سن ژرمن ماندگار شد.

لنگله در گفتگویی در این باره گفت:" نیمار؟ شایعات درباره او خیلی زیاد بود. این چند ماه برای باشگاه ما دوران خیلی سخت و پرآشوبی بود. بالاخره ولی همه چیز تمام شد. حالا می‌توانیم راحت‌تر از قبل کار کنیم".

لنگله از یک نظر حق دارد چرا که زمانی که بارسا در حال مذاکره با PSG بود هر روز نام یک یا چند بازیکن بارسا به عنوان مهره‌هایی که احتمال دارد در ازای نیمار به باشگاه فرانسوی واگذار شوند در رسانه‌ها مطرح می‌شد و مشخص است که در چنین شرایطی به بازیکنان این تیم تنش زیادی وارد شده است./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

مسی: مانه بهترین بازیکن جهان است

لیونل مسی اعلام کرد به مانه به عنوان بهترین بازیکن جهان رای داده است.

تمدید قرارداد آتسو فاتی با آبی و اناری ها

ستاره جوان بارسلونا قرارداد خود را با این تیم تا سه سال دیگر تمدید کرد و گفت: لاماسیا...

مسی بهترین بازیکن جهان است!

هوملس مدافع بوروسیا دورتموند به ستایش لیونل مسی پرداخت و گفت او بهترین بازیکن دنیا اس...

دمبله با گریه زمین را ترک کرد+ عکس

مصدومیت بار دیگر بلای جان عثمان دمبله شد و این بازیکن نتوانست به بازی برابر دورتموند ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news