اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 آذر 1398
14 شهریور 1398 14 شهریور 1398
12:20 12:20

فابرگاس: مسی بهترین است

 سسک فابرگاس اعلام کرده چندین بار به پیشنهاد رئال مادرید برای بازی در این تیم جواب رد داده است.

سسک فابرگاس

به گزارش سلام نو، هافبک اسپانیایی موناکو تاکید کرد که بارها پیشنهاد رئال را رد کرده است چرا که رویا او بازگشت به بارسلونا بود.

سسک فابرگاس از معدود بازیکنان بارسلونا به شمار می‌آید که در بین هواداران رئال هم محبوب است. فابرگاس که الان در موناکو بازی می‌کند فاش کرد که بارها با پیشنهاد حضور در رئال مادرید مواجه شده اما راهی این تیم نشده است.

او گفت: فلورنتینو پرس و قبل از او رامون کالدرون چند بار با من تماس گرفتند که راهی رئال مادرید شوم اما من به پیشنهاد آنها پاسخ مثبت ندادم.

فابرگاس ادامه داد: پیشنهاد نخست رئال مادرید زمانی بود که تنها ۱۸ سال سن داشتم. پیشنهاد آنها از نظر مالی بسیار بالا بود اما من راهی لیگ برتر انگلیس شدم تا پیراهن آرسنال را بر تن کنم. من راهی رئال مادرید نشدم اما برای همیشه شکرگزار مدیران این باشگاه به خاطر رفتار بسیار خوبشان خواهم بود.

او در پایان گفت: در سن ۲۳ سالگی وقتی مصدوم بودم باز هم با پیشنهاد رئال مادرید مواجه شدم. آنها حاضر بودند که با من قرارداد امضا کنند اما باز هم پاسخ منفی دادم چرا که رویای من بازگشت به بارسلونا بود و در نهایت هم به این رویا خود رسیدم.

فابرگاس بازگشت خوبی به بارسلونا نداشت و مجبور شد که خیلی زود این تیم را ترک کند تا بار دیگر به لیگ جزیره برگردد اما این بار پیراهن چلسی را بر تن کرد و توانست با مورینیو قهرمانی در لیگ جریره را به دست آورد.

او درباره مسی گفت: ما در یکی دو دهه اخیر بازیکنان بزرگی مثل رونالدینیو و رونالدو را دیده‌ایم اما مسی بهترین بوده است. او هفدهمین فصل حضورش در بارسلونا را تجربه می‌کند اما الان آماده‌تر از حتی دوران ۱۸ سالگی‌اش است. مسی هر سه روز موفق به گلزنی می‌شود. او اردوی بارسلونا را ترک می‌کند و راهی آرژانتین می‌شود و بعد از بازی با پیراهن تیم ملی کشورش دوباره به بارسلونا برمی‌گردد و با وجود خستگی زیادی که دارد به میدان می‌رود و موفق به هت‌تریک می‌شود. باور کنید کاری که او می‌کند باور کردنی نیست. او بهترین است./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

بازیکن محبوب کیروش در آستانه جدایی از رئال

اخبار حاکی از آن است اینتر مشتری شماره یک خامس رودریگز خواهد بود و اگر وی نتواند در ا...

سر به هوایی بیل در تمرین رئال+تصاویر

گرت بیل مدت‌ها است با سرمربی و مدیران رئال اختلاف دارد. امروز هم دوربین های حاضر در ت...

رئال به دنبال جذب ام‌باپه

سایت"le۱۰sport  مدعی شده رئال مادرید برای خرید کیلیان ام‌باپه می‌خواهد ۳۴۰ میلیون پون...

تمدید قرداد رئال با بنزما تا 2023

نشریه مارکا اعلام کرد که کریم بنزما پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید 2 ساله قراردادش را...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news