اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 14 آذر 1398
15 شهریور 1398 15 شهریور 1398
11:10 11:10

بازگشت مارادونا به آرژانتین

دیگو مارادونا، اسطوره بزرگ آرژانتینی دنیای فوتبال اعلام کرد سرمربیگری تیم خیمنازیا لاپلاتا را پذیرفته و و به آرژانتین بازگشته است.

به گزارش سلام نو، مارادونا بعد از آنکه رسماً به عنوان سرمربی جدید باشگاه آرژانتینی خیمنازیا لا پلاتا منصوب شد در سخنانی گفت با تمام وجود و با دل و جان برای این باشگاه تلاش خواهد کرد و برای موفقیتش از هیچ فداکاری‌ای دریغ نخواهد کرد.

مارادونا سال گذشته هدایت تیم مکزیکی دسته دومی دورادوس را به عهده داشت ولی در ماه ژوئن به دلیل مشکلات سلامتی از این تیم کناره‌گیری کرد. او حالا  دوباره به دنیای مربی‌گری بازگشته و هدایت خیمنازیا که در سوپرلیگای آرژانتین حضور داشته ولی در این لیگ قعرنشین است را بدست گرفته است.

مارادونا بعد از انتشار خبر منصوب شدنش به عنوان سرمربی خیمنازیا در صفحه اینستاگرام خود نوشت:" بالاخره رسمی شد. من از اینکه سرمربی جدید خیمنازیا هستم خیلی خوشحالم. می‌خواهم از رئیس باشگاه گابریل پیگرینو به خاطر فرصتی که در اختیارم گذاشت تشکر کنم و به هواداران بگویم که من با جان و دل برای ال بوبو تلاش خواهم کرد. همه شما را در آغوش می‌کشم و از همه‌تان متشکرم"./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

کالدرون چطور می‌تواند از پرسپولیس جدا شود؟

کالدرون و پرسپولیس این روزها روابط پر تنشی با هم دارند و هر لحظه احتمال جدایی مربی آر...

بازگشت ماسچرانو به آرژانتین

خاویر ماسچرانو بازیکن هبی چین و ستاره سال‌های نه چندان دور بارسال و فوتبال ملی آرژانت...

استعفای غیرمنتظره مارادونا از سرمربی‌گری تیم آرژانتینی

استعفای دیگو ماردونا از سرمربیگری تیم خیمناسیا د لا پلاتا موجب ناراحتی مسئولان این تی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news