اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 23 آذر 1398
15 شهریور 1398 15 شهریور 1398
10:50 10:50

بندی عجیب در قرارداد مسی با بارسا

جرارد پیکه، مدافع بارسلونا اعلام کرد بندی در قرارداد مسی وجود دارد که براساس آن او می‌تواند بعد از پایان هر فصل از این تیم جدا شود.

پیکه و مسی

به گزارش سلام نو، مدافع بارسلونا اعلام کرد از بند قرارداد ستاره آرژانتینی اطلاع داشته است و می دانسته که این بازیکن می تواند در پایان هر فصل تیم کاتالانی را ترک کند.

لیونل مسی تا سال ۲۰۲۱ با بارسلونا قرارداد دارد اما می تواند در پایان هر فصل اگر بخواهد تیم کاتالانی را ترک کند. روزنامه ال پائیس دیروز این موضوع را افشا کرد. ستاره آرژانتینی پس از ۳۲ سالگی ( بیست و چهارم ژوئن ۳۲ ساله شد) می تواند با توجه به تمایلات و احساسش تصمیم گیری کند. کاپیتان بارسا نمی‌خواهد اسیر هیچ قراردادی باشد. او تاکنون با آبی اناری ها هشت بار قرارداد امضا کرده است که اولین بار در سال ۲۰۰۵ اتفاق افتاد.

ال پائیس بر اساس اظهارت یکی از اعضای باشگاه کاتالانی این موضوع را بازگو کرد. این عضو گفت: طرفین به توافق رسیدند که پس از پایان هر فصل اگر مسی خواست می‌تواند از بارسا جدا شود.

قرارداد ستاره آرژانتینی هیچ شباهتی به آندرس اینیستا، ژاوی یا پویول ندارد. رابطه بارسلونا با مسی خاص است. با وجود این که مهاجم بارسلونا از چنین امتیازی برخوردار است اما هیچ یک از اعضای باشگاه نگران این موضوع نیستند که این بازیکن می تواند از ژانویه با هر تیمی مذاکره کند. آنها معتقدند خیلی سخت است که باشگاه دیگری دستمزدش را بپردازد. همچنین با توجه به سنی که مسی دارد چنین امضای قراردادی سخت می شود.

جرارد پیکه پس از پیروزی ۲ بر یک اسپانیا مقابل رومانی در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ این موضوع را تایید کرد و گفت: می دانستم که مسی می تواند به صورت آزاد در پایان هر فصل بارسلونا را ترک کند. از توافق باشگاه با لئو آگاه هستیم و نگران چیزی نیستم. او می تواند درباره آینده اش تصمیم گیری کند.

اخبار مرتبط

icon news

رفاقت عجیب مسی با توپ

مهدی ترابی ستاره این فصل پرسپولیس گفت: هیچ کس جلوی مسی را نمی‌تواند بگیرد. او رفاقت ع...

گریزمان: از دیدن مسی لذت می‌برم

آنتوان گریزمان اعلام کرد از دیدن مسی لدت می‌برم و امیدوارم درخشش خود در اتلتیکو مادری...

مسی: مانه بهترین بازیکن جهان است

لیونل مسی اعلام کرد به مانه به عنوان بهترین بازیکن جهان رای داده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news