اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 14 خرداد 1399
15 شهریور 1398 15 شهریور 1398
11:56 11:56

کرج - چالوس ترافیک سنگین است

سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در اکثر محورهای مواصلاتی استان اردبیل مه گرفتگی وجود دارد.

جاده چالوس

به گزارش سلام نو، سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور اظهارکرد: ترافیک جنوب به شمال محور کرج - چالوس از میدان امیرکبیر تا کیلومتر چهار نیمه‌سنگین و ترافیک در طول محور پرحجم در جریان گزارش شده است.

وی در خصوص مداخلات جوی در محورهای کشور اظهار کرد: در اکثر محورهای مواصلاتی استان اردبیل، مه گرفتگی گزارش شده است و در سایر محورهای مواصلاتی نیز گزارشی از بروز مشکل به دلیل مداخلات جوی نداشته‌ایم.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: ترافیک در طول محور آزادراه تهران - قم در مسیر رفت‌ و برگشت نیز پرحجم است.

وی با اشاره به محدودیت ترافیکی اعمال شده در صبح امروز به دلیل برگزاری تجمع شیرخوارگان حسینی در اکثر نقاط کشور گفت: این محدودیت‌ها از ۸ صبح امروز اعمال شده بود که اکنون نیز برطرف شده است.

رحمانی با اعلام شماره تلفن ٨٨٢۵۵۵۵۵ گفت: شهروندان می‌توانند طی ساعات شبانه‌روز از طریق تماس با شماره تلفن اعلام شده از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور مطلع شوند.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

این حرکت در جاده چالوس باعث توقیف 5 ساعته خودرویتان می‌شود!

رئیس پلیس راه راهور ناجا اعلام کرد حرکت خودروها در شانه خاکی جاده چالوس باعث توقیف خو...

پلیس راهور جاده های پرترافیک را اعلام کرد

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، آخرین وضعیت ترافیکی را...

برنامه یکطرفه شدن چالوس و هراز

نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: عصر امروز تردد در دو محور چالوس و ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news