اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
15 شهریور 1398 15 شهریور 1398
17:10 17:10

نورافکن تک پُسته شد

امید نورافکن که امسال و در لیگ نوزدهم برای سپاهان در پست هافبک دفاعی بازی می کند، در تیم ملی امید نیز با سرمربیگری فرهاد مجیدی در همین پست به میدان خواهد رفت؛ بازیکنی که قبلا در پست های مختلف در باشگاه و تیم امید بازی کرده بود

به گزارش سلام نو، تیم امید ایران برای راهیابی به دور نهایی المپیک 2020 توکیو، در اولین مرحله مقدماتی با سه تیم عراق، ترکمنستان و یمن همگروه شد و در نهایت دو تیم عراق و ایران 7 امتیازی شدند، ولی عراقی ها با توجه به تفاضل گل بهتری که داشتند به دور بعدی رقابت ها راه پیدا کردند.


پس از پایان این رقابت ها، کرانچار به دلیل اینکه نتوانسته بود به عنوان تیم اول تیمش را راهی دور بعدی مرحله مقدماتی کند، از هدایت تیم امید برکنار شد و پس از اینکه گزینه های زیادی برای حضور روی نیمکت مربیگری امیدها مطرح شدند، در نهایت قرعه به نام فرهاد مجیدی افتاد.


امروز تیم امید ایران در یک دیدار دوستانه برابر امیدهای ازبکستان قرار خواهد گرفت. در دو بازی دوستانه پیشین امید مقابل نفت مسجد سلیمان و تیم ملی بزرگسالان که هر دو با تساوی خاتمه یافت، امید نورافکن حاضر نبود و امروز برای اولین مرتبه این بازیکن که یکی از مهره های کلیدی کرانچار بود، در دسترس مجیدی قرار گرفته و این مربی هم از او در ترکیب اصلی استفاده کرده است.


اما نکته جالب توجه اینکه، مجیدی که از نورافکن در دوران حضورش در استقلال و در چهار دیدار انتهایی فصل گذشته در پست دفاع چپ بهره می برد، در دیدار برابر ازبکستان او را در پست هافبک دفاعی قرار داده است.


نورافکن که به تازگی به عضویت سپاهان درآمده، در ترکیب مورد نظر امیرقلعه نویی نیز در پست هافبک دفاعی مورد استفاده قرار می گیرد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

زمزمه ندادن بازیکن به تیم ملی امید!

تیم‌های لیگ برتری با شروع روزهای آغازین بازی‌های انتخابی المپیک 2020 توکیو در تایلند،...

نورافکن با چشمهای گریان در نقش جهان!

پیش از شروع مسابقه تیم‌ های سپاهان و استقلال، نورافکن با چشم‌های گریان به سمت هوادارا...

قائدی: داور کمک مربی قطر بود!

مهاجم تیم ملی امید گفت: بی تفاوتی داور، که کمک مربی تیم حریف هم بوده است، به صحنه خطا...

اظهار رضایت استیلی از عملکرد بازیکنان تیم امید

سرمربی تیم فوتبال امید با اظهار رضایت از عملکرد شاگردانش در بازی مقابل قطر گفت: بازی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news