اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
15 شهریور 1398 15 شهریور 1398
18:39 18:39

نیمار به برزیل بازگشت

، نیمار پس از یک تابستان پر از شایعه، تنش و پر افت و خیز برای جدایی از پاری سن ژرمن و بازگشت به بارسا بالاخره برای طلایی پوشان برزیل به میدان می‌رود، آن هم برابر تیمی کارلوس کی‌روش پرتغالی سرمربی آن است.

به گزارش سلام نو، نیمار پس از یک تابستان پر از شایعه درباره جدایی اش از پاری سن ژرمن و بازگشت به بارسلونا، دوباره نامش بر سر زبان ها خواهد افتاد.

مهاجم برزیلی که در بازی های نخست تیمش در لیگ فرانسه حضور نداشت تا تکلیفش در رابطه با آینده اش مشخص شود، پس از 93 روز در دیدار برزیل و کلمبیا به میدان خواهد رفت. ستاره برزیلی آخرین بار در دیدار دوستانه پیش از کوپا آمه ریکا 2019 مقابل قطر بازی کرد و دچار آسیب دیدگی شد. مصدومیت از مچ پای راست باعث شد نیمار کوپا آمه ریکا را از دست دهد که به میزبانی کشورش برگزار شد. سلسائو در آن رقابت ها قهرمان نیز شد.

در مقابل، کلمبیای جدید کارلوس کی‌روش بدون خامس رودریگس و رادامل فالکائو مصدوم بازی خواهد کرد. سرمربی پرتغالی درباره این موضوع گفت: آن ها نیستند اما اهمیتی ندارد چون دیگر بازیکن هستند.

این دیدار برای کی‌روش بازی خاصی خواهد بود. سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران دویستمین بازی ملی‌اش را به عنوان مربی تجربه خواهد کرد. او با پرتغال در 49 بازی حضور داشت. 19 بازی را با امارات تجربه کرد. در 24 دیدار هدایت آفریقای جنوبی را بر عهده گرفت. ایران در 99 بازی تحت هدایت این سرمربی بود. کی روش که پس از جام ملت های آسیا 2019 به عنوان سرمربی کلمبیا معرفی شد هشت بازی هدایت این تیم را بر عهده داشته است.

دیدار برزیل و کلمبیا بامداد شنبه در ورزشگاه هارد راک میامی برگزار می شود.

اخبار مرتبط

icon news

ادامه صدرنشینی رئال مادرید با برد مقابل ختافه در لالیگا اسپانیا/تصاویر

تیم فوتبال رئال مادرید با برد خفیف مقابله ختافه صدرنشینی اش در لالیگا اسپانیا را تثبی...

ژاوی به بارسلونا می‌آید

مطابق اعلام رسانه‌های معتبر فوتبال ژاوی با هدایت بارسلونا برای فصل موافقت کرده است.

توقف بدموقع بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید در لالیگا اسپانیا/تصاویر

با تساوی بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید، راه قهرمانی رئال مادرید در لالیگا اسپانیا همو...

بازگشت رئال مادرید به صدر جدول لالیگا با شکست اسپانیول/تصاویر

تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد با شکست اسپانیول به صدر جدول لالیگا بازگردد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news