اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 19 آذر 1398
15 شهریور 1398 15 شهریور 1398
18:39 18:39

نیمار به برزیل بازگشت

، نیمار پس از یک تابستان پر از شایعه، تنش و پر افت و خیز برای جدایی از پاری سن ژرمن و بازگشت به بارسا بالاخره برای طلایی پوشان برزیل به میدان می‌رود، آن هم برابر تیمی کارلوس کی‌روش پرتغالی سرمربی آن است.

به گزارش سلام نو، نیمار پس از یک تابستان پر از شایعه درباره جدایی اش از پاری سن ژرمن و بازگشت به بارسلونا، دوباره نامش بر سر زبان ها خواهد افتاد.

مهاجم برزیلی که در بازی های نخست تیمش در لیگ فرانسه حضور نداشت تا تکلیفش در رابطه با آینده اش مشخص شود، پس از 93 روز در دیدار برزیل و کلمبیا به میدان خواهد رفت. ستاره برزیلی آخرین بار در دیدار دوستانه پیش از کوپا آمه ریکا 2019 مقابل قطر بازی کرد و دچار آسیب دیدگی شد. مصدومیت از مچ پای راست باعث شد نیمار کوپا آمه ریکا را از دست دهد که به میزبانی کشورش برگزار شد. سلسائو در آن رقابت ها قهرمان نیز شد.

در مقابل، کلمبیای جدید کارلوس کی‌روش بدون خامس رودریگس و رادامل فالکائو مصدوم بازی خواهد کرد. سرمربی پرتغالی درباره این موضوع گفت: آن ها نیستند اما اهمیتی ندارد چون دیگر بازیکن هستند.

این دیدار برای کی‌روش بازی خاصی خواهد بود. سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران دویستمین بازی ملی‌اش را به عنوان مربی تجربه خواهد کرد. او با پرتغال در 49 بازی حضور داشت. 19 بازی را با امارات تجربه کرد. در 24 دیدار هدایت آفریقای جنوبی را بر عهده گرفت. ایران در 99 بازی تحت هدایت این سرمربی بود. کی روش که پس از جام ملت های آسیا 2019 به عنوان سرمربی کلمبیا معرفی شد هشت بازی هدایت این تیم را بر عهده داشته است.

دیدار برزیل و کلمبیا بامداد شنبه در ورزشگاه هارد راک میامی برگزار می شود.

اخبار مرتبط

icon news

مسی: مانه بهترین بازیکن جهان است

لیونل مسی اعلام کرد به مانه به عنوان بهترین بازیکن جهان رای داده است.

تمدید قرارداد آتسو فاتی با آبی و اناری ها

ستاره جوان بارسلونا قرارداد خود را با این تیم تا سه سال دیگر تمدید کرد و گفت: لاماسیا...

مسی بهترین بازیکن جهان است!

هوملس مدافع بوروسیا دورتموند به ستایش لیونل مسی پرداخت و گفت او بهترین بازیکن دنیا اس...

دمبله با گریه زمین را ترک کرد+ عکس

مصدومیت بار دیگر بلای جان عثمان دمبله شد و این بازیکن نتوانست به بازی برابر دورتموند ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news