اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
15 شهریور 1398 15 شهریور 1398
22:27 22:27

مجیدی نیمه دوم را عامل شکست تیم دانست

سرمربی تیم المپیک ایران متعاقب شکست در برابر ازبکستان اظهار کرد که اشتباهات نیمه دوم باعث باخت آنها بوده است و ابراز امیدواری کرد که در بازی های بعدی جبران کنند

فرهاد مجیدی / تیم ملی امید

به گزارش سلام نو به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فرهاد مجیدی درباره شکست یک بر صفر تیم ملی امید برابر ازبکستان در تاشکند گفت: هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند و شاهد بازی بسیار خوبی بودیم. فکر می‌کنم در نیمه نخست بازی به صورت متعادل پیش می‌رفت اما در نیمه دوم تیم ما دچار اشتباهات زیادی شد و کیفیت فنی بازی ما پایین آمد. به دلیل همین اشتباهات به حریف موقعیت دادیم و بازی را باختیم اما امیدوارم در مسابقه بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم.
سرمربی تیم امید اضافه کرد: بازی‌های تدارکاتی مهمترین فرصت برای شناسایی نقاط ضعف است. ازبکستان هم حریف بسیار خوبی بود که محکم و فیزیکی بازی می‌کرد. فکر می‌کنم این بازی از نظر فنی برای ما بسیار مفید بود. همچنین تلاش کردیم از تعویض ‌ها برای شناسایی نفرات به خوبی استفاده کنیم و به بازیکنان بیشتری میدان بدهیم.

سرمربی تیم امید ازبکستان:
همچنین لوبینکو درولوویچ گفت: شاهد بازی بسیار خوبی از سوی هر دو تیم بودیم. فکر می‌کنم تیم ایران در نیمه نخست عملکرد بهتری داشت. با این وجود ما در نیمه دوم بهتر عمل کردیم و در نهایت موفق به گلزنی شدیم. در ادامه نتیجه را حفظ کردیم که از این بابت خوشحالم. به بچه‌های خودمان افتخار می‌کنم چون همه تلاش خودشان را کردند تا برابر تیم قدرتمندی مثل ایران پیروز شویم.
درولوویچ همچنین اضافه کرد: به نظرم ایران تیم بسیار قدرتمند و شایسته‌ای است که بازیکنان خوبی در اختیار دارد و به ما فشار زیادی وارد کرد. آنها چند موقعیت خوب برای گلزنی داشتند و می‌توانستند به گل تساوی برسند./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

حیدری به مربیگری فرهاد واکنش نشان داد/ هواداران فقط به استراماچونی فکر می کنند

بازیکن سابق استقلال در واکنش به مذاکره باشگاه با فرهاد مجیدی می‌ گوید هواداران این تی...

حضور فرهاد مجیدی در جلسه هیئت مدیره استقلال!

فرهاد مجیدی برای حضور در رأس کادرفنی استقلال و جانشینی استراماچونی با مسئولان این باش...

استقلال: استراماچونی 48 ساعت فرصت دارد برگردد/ از ماچونی شکایت می کنیم!/ فرهاد مجیدی مربی جایگزین استرا می شود

مسئولان باشگاه استقلال به سرمربی ایتالیایی این تیم ۴۸ ساعت فرصت دادند به ایران برگردد...

زمزمه ندادن بازیکن به تیم ملی امید!

تیم‌های لیگ برتری با شروع روزهای آغازین بازی‌های انتخابی المپیک 2020 توکیو در تایلند،...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news