اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 14 خرداد 1399
16 شهریور 1398 16 شهریور 1398
11:10 11:10

کیفیت توپ‌های لیگ برتر استاندارد است

صادق درودگر مسئول کمیته اقتصادی سازمان لیگ اعلام کرده کیفیت توپ‌های لیگ برتر استاندارد است و این توپ‌ها تغییر نخواهد کرد. 

به گزارش سلام نو، با شروع رقابت های لیگ برتر نوزدهم انتقادهای زیادی از توپ های مورد استفاده در این رقابت ها از سوی بازیکنان و مربیان تیم ها مطرح شد. بسیاری از فوتبالیست ها و اعضای کادرفنی تیم ها اعتقاد دارند توپ های ساخته شده توسط شرکت دربی استار نسبت به سال گذشته از کیفیت پایین تری برخوردار هستند که این موضوع روی بازی آنها تاثیر می گذارد.


در این خصوص نقدهای زیادی مطرح شد و حتی در جلسه هم اندیشی مربیان لیگ برتری با مارک ویلموتس نیز این موضوع مطرح شد و مهدی تاج قول داد در صورتی که این توپ ها کیفیت لازم را نداشته باشند، برای تغییر آنها اقدام کند.


در این خصوص اما مسئولان سازمان لیگ و به خصوص صادق درودگر مسئول کمیته اقتصادی این سازمان از روز اول روی باکیفیت بودن توپ ها تاکید داشت و حالا نیز به عنوان مسئول بررسی کیفیت این توپ ها تاکید کرده که تا پایان مسابقات از این محصول شرکت دربی استار استفاده خواهد شد.


درودگر در گفت و گو با رادیو جوان با قطعیت از استفاده از توپ های سفید رنگ دربی استار تا پایان لیگ نوزدهم حرف زده و گفته است: «دلیلی برای تغییر این توپ ها وجود ندارد چرا که ما از فیفا استعلام کردیم و آنها به ما گفتند که همه استانداردهای لازم را برای برگزاری رقابت های لیگ اروپا هم دارا است و تمام مشخصات توپ به طور کامل تایید شده است.»


وی افزود: «در دانشگاه علوم و تحقیقات تست هایی از این توپ گرفته شده که هیچ مرجعی برای استاندارد سازی توپ نیست و یک کارگاه آموزشی بوده است. ما فیلم تست این کارگاه را برای آلمان ارسال کردیم و آنها به این تست خندیدند! این تست بسیار بچگانه بود. ما همان نامه ای که به فیفا زدیم را برای اداره استاندارد هم زدیم. شما وقتی این توپ را باز می کنید چهار لایه را مشاهده می کنید و در هر لایه حتی اسم کارگری که آن لایه را درست کرده نوشته شده و شناسنامه دار است و در زمره 3 ستاره های فیفا است.این جوی است که برخی از دوستان آغاز کردند. عمل قشنگی نیست.»/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

۵ درصد لیگ‌برتری‌ها کرونا دارند!

سعیدی سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی  گفت: اگر آزمایش‌های کرونا برگزار شود لیگ نوزدهم مش...

وزارت ورزش تهدید ۴ باشگاه لیگ برتری را به سخره گرفت!

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش گفت: نامه‌ای مبنی بر انصراف چهار باشگاه لیگ برتری برای ...

ماجرای عجیب آزمایشگاهی که بازیکنان لیگ‌برتر آنجا کرونا گرفتند!

تعدادی از بازیکنان لیگ برتر که همگی به یک آزمایشگاه مراجعه کرده بودند به ویروس کرونا ...

منتظر برگزاری لیگ برتر نباشید!

با اینکه اعلام شده بود بازی‌های لیگ برتر با انجام اقداماتی برگزار می‌شود اما خبرهایی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news