اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
16 شهریور 1398 16 شهریور 1398
17:55 17:55

علی پروین و وزیر ورزش آشتی کردند

آشتی کنان علی پروین و سلطانی فر در حالی انجام شد که پس از اتمام جلسه حاضرین به خوردن غذای قیمه نذری مشغول شدند.

آشتی‌کنان سلطان و وزیر به صرف قیمه نذری!

به گزارش سلام نو، اسطوره باشگاه پرسپولیس امروز با حضور در کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان به کدورت‌های میان خود و وزیر ورزش و جوانان پایان داد.

پس از اختلاف نظرها و کدورت‌هایی که بین علی پروین و مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به وجود آمد، امروز این دو نفر با یکدیگر در وزارت ورزش و جوانان دیدار کردند.

در ابتدا علی پروین همراه با سلیمی شهردار منطقه 3 به کمیته ملی المپیک رفت و با صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک دیدار کرد که در این دیدار رئیس کمیته ملی المپیک از پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خواست تا به وزارت ورزش برود و با سلطانی‌فر کدورت‌ها را برطرف کند.

بعد از این دیدار پروین همراه با صالحی امیری به وزارت ورزش رفت و جلسه‌ یک ساعته‌ای را با سلطانی‌فر برگزار کرد. در این دیدار پروین در خصوص مصاحبه‌ای که چند روز پیش با خبرگزاری فارس انجام داده بود به وزیر ورزش توضیحاتی داد و به او گفت که دلخوشی مردم فوتبال است و هر کجا که ما می‌رویم درباره وضعیت پرسپولیس سوال می‌پرسند و من هم باید پاسخگوی آنها باشیم.

پروین در ادامه صحبت‌هایش به سلطانی‌فر اعلام کرد که نقد من به دلیل این بود که نمی‌شود 4 ماهه مدیرعامل انتخاب کرد و باید با تدبیر این مسئله صورت بگیرد. حتی بعد از انتخاب انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس با او تماس گرفتم و به او تبریک گفتم.

در ادامه این جلسه سلطانی‌فر و پروین در باره خاطرات فوتبالی صحبت کردند و سپس محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان نیز به این جلسه اضافه شد. وزیر ورزش به پروین گفت که به دنبال خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال تا پایان سال است و قویا این مسئله را پیگیری می‌کند اما پیشکسوت پرسپولیس به او گفت که می‌دانم زحمت می‌کشید اما فکر نمی‌کنم اجازه خصوصی‌سازی را بدهند.

پروین همچنین با انتقاد از بی‌توجهی به پیشکسوتان ورزشی تصریح کرد: بعد از مرگ ما به ورزشگاه شهید شیرودی می‌آیید و بعد همه چیز تمام می‌شود. حالا روی صحبت من در باره فوتبالی‌ها نیست؛ چراکه خیلی‌ از پیشکسوتان در رشته‌های دیگر نیازهایی دارند که باید به داد آنها رسید.

در پایان این جلسه، حاضران به خوردن غذای قیمه نذری پرداختند تا کدورت‌های به وجود آمده برطرف شود./فارس

اخبار مرتبط

icon news

علی پروین از بازیگری‌اش می‌گوید

 ویدئویی از بازی حمید استیلی، علی پروین، افشین پیروانی و... در فیلم فوتبالیست‌ها منتش...

هزینه 8 میلیون یورویی لجبازی تاج و سلطانی فر با کارلوس کی‌روش/گران‌ترین قرارداد تاریخ ورزش ایران چطور بسته شد؟

مبلغ بالای قرارداد ویلموتس و البته شرایط تاسف بار آن نشان می‌دهد که مشکل فدراسیون نه ...

اختلافات علی پروین و مجتبی محرمی برطرف شد

مدتی قبل مجتبی محرمی علیه علی پروین مصاحبه تندی انجام داد اما وی در تازه ترین مصاحبه ...

کنایه سنگین رهبری فرد به علی پروین و استقلالی‌ها!

بهروز رهبری‌فرد پیشکوت فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگویی به علی پروین و استقلالی‌ها کنایه ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news