اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 30 شهریور 1398
18 شهریور 1398 18 شهریور 1398
21:25 21:25

امیدی به نرمش دوباره زیدان هست؟

 دنی سبایوس، هافبک اسپانیایی و جوان آرسنال خیلی امید داشت تا بتواند توجه زیدان را به خود جلب کند اما این مربی فرانسوی زیر بار نرفت و سبایوس به صورت قرضی راهی آرسنال شد.

به گزارش  سلام نو، دنی سبایوس، هافبک اسپانیایی و جوان آرسنال در اوایل تابستان نمایش بسیار خوبی در رقابت های جام ملت های اروپا در رده جوانان از خود ارائه داده و همگان امیدوار بودند زین الدین زیدان اجازه ماندن وی را در برنابئو صادر کند؛ اتفاقی که در نهایت رخ نداد و دنی سبایوس به طور قرضی راهی آرسنال شد.

اما این هافبک آینده دار در شروع فصل با لباس توپچی ها نمایش امیدوار کننده ای داشته و همین روند در تیم ملی اسپانیا نیز ادامه یافته است. نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد هیچگونه بند خرید برای آرسنال در قرارداد دنی سبایوس وجود ندارد و وی تحت هر شرایطی در تابستان سال بعد به رئال مادرید بازخواهد گشت.

در گذشته اخباری در مورد اختلاف بین زین الدین زیدان و دنی سبایوس به دلیل نیمکت نشینی های مکرر هافبک جوان اسپانیایی در آخرین فصل حضور زیزو در برنابئو شنیده شده بود، اما مدیران رئال مادرید امیدوارند زیدان در مورد دنی سبایوس نیز رویه ای همانند گرت بیل و خامس رودریگز را پیش رو گیرد.

در ابتدای تابستان کمتر کسی تصور می کرد زیدان اجازه ماندن این دو بازیکن را در رئال مادرید بدهد، اما برنامه های نقل و انتقالاتی مطابق میل زیزو پیش نرفت و در نهایت گرت بیل و خامس ماندنی شدند. هر دوی این بازیکنان شروع خوبی در فصل جاری داشته و فلورنتینو پرز امیدوار است همین روال در مورد دنی سبایوس نیز تکرار شود./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

چشمک دردسر ساز کیلور ناواس به رئالی‌ها+عکس

کیلور ناواس، دروازه‌بان سابق رئال مادرید که قبل و پس از بازی گفته بود در رئال از هیچک...

فیفا دی زیدان و رئال را نجات می‌دهد؟

زیدان سرمربی رئال مادرید که قرار بود با بازگشتش به این تیم روزهای درخشان خود را بازسا...

تمجید زیزو از گرت بیل

زیدان زمانی که به سرمربی گری رئال رسید بارها تاکید کرد خواهان جدایی گرت بیل است و او ...

هشت گناه بزرگ زیدان و رئال در نقل و انتقالات

انقلابی که زیدان وعده اش را درباره رئال داده بود محقق نشده، خرید بزرگ مدنظر او، انتقا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news