اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 03 اسفند 1398
17 شهریور 1398 17 شهریور 1398
11:47 11:47

جاسازی عجیب تریاک داخل لیمو ترش !+ عکس

۶۷ کیلوگرم تریاک در استان کرمانشاه با تلاش ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر کشف شد. این همه تریاک به صورت ماهرانه‌ای در بار لیمو جاسازی شده بود اما با درایت ماموران جای آن لو رفت.

 
این بار تریاک ها داخل لیمو ترش جاساز بودند !

به گزارش سلام نو، سردار «علی اکبر جاویدان» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از اطلاع از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی مسیر حرکت قاچاقچیان که با ۲ دستگاه کامیون بنز و پژو ۴۰۵ از استان های جنوبی کشور عازم کرمانشاه بودند را شناسایی و به صورت نامحسوس آنها را تعقیب کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: ماموران پس از مدتی تعقیب، نهایتا در میدان بار شهر کرمانشاه نسبت به توقیف هر ۲ دستگاه خودرو اقدام و بازرسی های لازم را از آنها به عمل آوردند.

رئیس پلیس استان کرمانشاه افزود: در جریان این بازرسی ها، ماموران ۶۷ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در بار لیمو مخفی شده بود، کشف کردند.

وی همچنین از دستگیری چهار متهم در این رابطه و معرفی آنها به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

سردار جاویدان در پایان گفت: از ابتدای سال جاری تا نیمه شهریور حدود ۲ تن مواد مخدر در استان کشف شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از ۸۵ درصد رشد را نشان می دهد.

/رکنا

اخبار مرتبط

icon news

علت صدای انفجار در برخی نقاط کرمانشاه مشخص شد

فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه گفت: علت صدای انفجار در برخی نقاط کرمانشاه، رزمایش ن...

خارج کردن توده 5 کیلویی عجیب از شکم یک دختر!+عکس

امید امان الهى فوق تخصص جراحى کودکان در کرمانشاه، از خارج کرده یک توده 5 کیلویی از شک...

کرونا در کرمانشاه؟

ابراهیم شکیبا  معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، شایعه ویروس کرونا در ک...

توقف یک خودرو با 4 تن تریاک!

سردار رهام‌بخش حبیبی فرمانده نیروی انتظامی، از کشف ۳ تن و ۹۰۰ کیلوگرم تریاک کشف از یک...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news