اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 03 اسفند 1398
18 شهریور 1398 18 شهریور 1398
10:13 10:13

9 راه برای موفقیت در زندگی که هیچ کس در مورد آن ها صحبت نمی کند

در هر کجا که نگاه می کنید، همیشه کلمه موفقیت را می بینید یا می شنوید. موفقیت چیز خنده داری است، زیرا می توان آن را از بسیاری جهات سنجید. هم ثروتمندترین وهم  فقیرترین انسان ها می تواند همزمان موفق باشند. موفقیت بدان معنی است كه ما به خواسته ها، اهداف و آرمان های خود، هرچه كه باشد دست یافته ایم .

آیا به دنبال موفقیت زندگی خود هستید؟ در اینجا نه روش برای موفقیت وجود دارد که هیچ کس در مورد آنها صحبت نمی کند.

  1. آیا موفق شده اید؟

اولین قدم برای طی کردن هر راهی برای موفقیت این است که، شما قدردان آنچه در حال حاضر دارید باشید. مانند خانه، اتومبیل، عشق، وقت آزاد و یا دوستان

  1. همه چیز به شما کمک می کند تا موفق شوید

ما زندگی خودمان را می گذرانیم به همین دلیل ما بهترین قضاوت را درمورداوقات خوب و بد خود داریم. از « ذهنیت قربانی شدن » خودداری کنید. به یاد داشته باشید، زندگی سخت است، زندگی ناعادلانه است. زندگی چیزی به شما مدیون نیست، اما مطمئناً می توانید در آن تغییر ایجاد کنید .

  1. برای هر عملی، واکنشی وجود دارد

زندگی در هر ثانیه از روز اتفاق می افتد و هر لحظه ای که می گذرد بدون نتیجه نیست. شما نمی توانید یک چیز را در زندگی خود تغییر دهید بدون اینکه قسمت دیگر را تحت تأثیر قرار ندهد. هر فکری که داشته باشید، هر درخشش، امید یا ترس باعث آگاهی بیشتر شما می شود. به همین ترتیب  بهبود یک جنبه از زندگی، بر بهبود سایر بخش ها اثر می گذارد.

  1. رقابت باعث نزول شما می شود

این که آیا شما شروع به کار تجاری می کنید، خود اشتغالی می کنید یا هر کاری را انجام می دهید، صرفا رقابت می تواند باعث شکست زود هنگام شما شود. درعوض، برای خود یک محدوده شغلی یا تجاری انتخاب کرده، در مقابل خویشتن ونه دیگران به رقابت بپردارید. وقتی شما اعتبار لازم را به دست آوردید. به جای تلاش برای رقابت، شرایط و ضوابط را تعیین می کنید.

  1. باید همیشه گذشت داشته باشید

مهم نیست که چه تصمیمی را اتخاذ کنید یا چه فرصتی را در نظرمی گیرید، همیشه هزینه ای وجود خواهد داشت. شما یا چیزی را پشت سر می گذارید یا با آن مقابله می کنید. شما نمی توانید همه چیز را داشته باشید. کیف خود را از چیزهای قدیمی خالی کنید تا بتوانید آنرا با چیزهای جدید پر کنید، این یک فلسفه است.

  1. ریشه های خود را به یاد داشته باشید

هرگز فراموش نکنید که از کجا آمده اید. در راه رسیدن به موفقیت، افرادی را که به خاطر شما صدمه دیده یا فداکاری کرده اند، فراموش نکنید. تواضع و قدردانی کلیدهای موفقیت هستند، شما هرگز نمی دانید که چگونه کارها به پایان می رسند. شاید اگر امروز در پله های صعود هستید، فردا در روند نزولی قراربگیرید.

  1. آینده خود را تصور کنید

اگر در ابتدا بذر نکارید. نمی توانید شاهد رشد و ثمر دادن آن باشید.

مهم نیست که رویای شما برای موفقیت چیست، تصور کنید که در آنجا حضور دارید و قدم های آگاهانه را برای تحقق آن بر می دارید.

  1. پول و اخلاق

کسب درآمد غیراخلاقی، صحیح نیست. پول به تنهایی می تواند دردسرساز باشد، بنابراین مطمئن شوید که این شما هستید که ارزش واقعی دارید، نه پول. پول فقط می تواند تفاوت ها را در زندگی شما ایجاد کند.

اخبار مرتبط

icon news

رمز موفقیت بعضی کودکان در فلاکت و بدبختی شدید چیست؟

یک مطالعه جدید به بررسی عواملی که می تواند عملکرد اجرایی کودکان پیش دبستانی مناطق بسی...

چگونه می توان اهداف کوتاه مدت را برای یک زندگی موفق تنظیم کرد؟

تغییر، با امید به آنچه در زندگی ممکن است، آغاز می شود. امید منجر به احساس انتظار برای...

عادت های درجه یک فرد موفق

بحث های زیادی پیرامون برنامه ای برای کارهای روزمره در صبح می شود البته ایجاد روال عصر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news