اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 فروردین 1399
18 شهریور 1398 18 شهریور 1398
19:53 19:53

چطور اتاق های کوچک را با رنگ ها بزرگ جلوه دهیم؟

 طراح داخلی معروف، سونستروپ می گوید: "لبه های سفید کناری را خم کنید و همه چیز را به همان رنگ بکشید. اگر می خواهید فضای شما بزرگتر و انسجام بیشتری داشته باشد، باید خطوط را از بین ببرید."

شاید به نظر این یک روش استاندارد به نظربرسد که فقط دیوارها را رنگ کنید. نه درها یا حتی سقف. اما اگر دیوارها حاوی چهار ضلعی محاط هستند، پس ارزش آن را دارد که سایه را در تمام اتاق گسترش دهید. توجه داشته باشند که انتخاب یک رنگ، یک راز طراحی ساده است. این راه حل اجازه می دهد تا چشم اندازبهتری داشته باشید، بنابراین توهم فضای بیشتری ایجاد می شود.

وقتی همه چیز را یک رنگ نگه دارید، باعث می شود که اتاقی یک دست داشته باشید. اما وقتی عناصر متضاد، مانند تخته پایه و سقف را نقاشی می کنید، خطوطی ایجاد می کنید که به اندازه کافی جلب توجه می کنند. در اینجا به رنگ هایی اشاره شده که در طراحی داخلی پر کاربرد هستند.

6 رنگ از بهترین رنگ ها برای اتاق های کوچک

سبز خاکستری

سونستروپ می گوید: "من چند بار از این رنگ در اتاق های بزرگ و کوچک استفاده کرده ام. " این یک رنگ مناسب و پرتحرک و در عین حال ظریف برای ایجاد یک فضای صمیمی است.

رنگ یک نوع چوب جنگلی قهوه‌ای مایل به خاکستری

سونستروپ می گوید: من عاشق عمق رنگ این چوب هستم. این یک انتخاب جسورانه، در عین حال پیشرفته است و با هر سبکی از دکوراسیون هماهنگ می شود.

رنگ آبی مایل به خاکستری

این طراح معروف اظهار دارد، سالها گذشته است و هنوز هم رنگ آبی مایل به خاکستری یکی از رنگ های مورد علاقه من است.این رنگ مناسب برای گرم کردن هر فضایی مناسب است و با استفاده از نور طبیعی و لطیف قرمز در زمان های مختلف روز تغییر می کند.

رنگ خاکستری تیره

گاهی داشتن یک اتاق کوچک خیلی بد نیست و گاهی اوقات شما فقط باید آن را بپذیرید. یک اتاق کوچک را با این سایه نقاشی کنید تا احساس دنج و گرم بودن داشته باشید. سپس برای جزئیاتی، مانند بالش و اجزا کوچک اتاق، از رنگ های فانتزی استفاده کنید.

رنگ یخی مایل به خاکستری

رنگ لطیفی مانند این رنگ، گرمی را به فضای اتاق می بخشد بدون اینکه خیلی تاریک یا خیلی واضح باشد .

رنگ گل مریم خشک شده

این مورد را در یک آشپزخانه کوچک استفاده کنید. زیرا کمک می کند تا هنگام نقاشی کابینت ها و دیوارها به همان اندازه، فضای بیشتری از نظر بصری داشته باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news